Pro pohodlnější navigaci i přístup k pokročilým funkcím Databáze-her.cz doporučujeme povolit si ve svém prohlížeči JavaScript.

Zenge

70
6 hodnocení Platformy
Žánr:
logická > nezařazeno *
Forma:
placená hra
Rozsah:
samostatná hra
Multiplayer:
ne
Datum vydání:
12.04.2016 iOS
13.04.2016 PC
17.05.2016 Android
Vývojáři:
Hamster On Coke Games
Oficiální stránky:
http://hamsteroncoke.com/zenge/
Jednoduchá logická hra, kde je v každém levelu úkolem poskládat správné dílky na svá místa. Jednotlivé dílky se mohou pohybovat pouze po vyznačených čarách. Postupně se odemykají další hrací prvky, které zvyšují obtížnost, jako je nutnost dílky otáčet, překlápět podél os, spojovat dohromady, zmenšovat apod.

Hra si zakládá na odpočinkové atmosféře doplněné příjemnou hudbou, která není narušována žádným textem, tutoriály či hodnocením postupu hráče. Příběh je vyprávěn spíše symbolicky pomocí obrázku odemčeného po každém levelu.


Diskuze ke hře

Doposud o hře nikdo nediskutoval.


Nejlépe hodnocené komentáře

  • PC 70
Za 1€ solidní oddechovka na jeden až dva večery. Nabízí dostatek obsahu aby to neomrzelo až do konce, ale zase to není tak dlouhé. Ovládání na počítači je trochu krkolomné, je to zjevně vyvinuto na dotykový displej. Náročností tak akorát. Nejsem žádný extra zdatný řešitel logických puzzlů, ale větší problémy jsem neměl. Celkově hra neurazí.

Bohužel asi dostatečně nefetuju na pochopení příběhu, pokud se v těch obrázcích opravdu nějaký ukrývá. Ale kdo ví, třeba začnu.
+5