Fyzika hry v pohodě, je to stejně "zábavná" arkádička, jako byly třeba mé oblíbené Rally Championship Xtreme nebo Trophy Rally, který ovšem na Win7 nefungujou! Grafika XRX se ovšem polákům povedla stejně "dobře", jako to jejich (nejen) žrádlo, kterym zásobujou i naší republiku. Je to prostě hnus. Když máš slabej komp, vokecáváš sám sebe, že je to tim a jako fanoušek závodních her přihmouříš oko a snažíš se si virtuální rally užít. Ovšem blbý je to, že když takovou gamesu po čase pustíš na PC jednoznačně výkonnějším, změna se nekoná a grafickej hnus přetrvává. Ale abych nebyl na Techland ošklivej moc, musim konstatovat, že nejhorší nejsou. Největší lemplové jsou v tomhle směru jednoznačně "šikulové" z Milestone!
V hodnocení vidím, že mnoho lidí to dohrálo. To jsem jedinej, komu to připadá tak těžký? Už se několik večerů mordím s jedním závodem a nejsem schopen ho zajet.
Na volantu je ovládání celkem nepříjemné. Nevím, jestli to budu zvládat...
Dokončeno 65,2 procent - no nejelpší to není, ale hrát se to dá, takže těch 60% si to zaslouží pak. Grafika sice není nejlepší, ale dívat se na to dá, ovládání může být lepší a nemůže se srovnávat s colinem či flatoutem, ale hrát se to dá. Je tu ještě pár vychytávek - zvláště tunění a hlídání si stavu svého vozidla ( přezouvání penumatik ) a hra mě nijak neodpuzuje, i když ji hraju už 10 hodin, takže to tak na tu šedesátku stačí. Po dohrání své hodnocení poupravím asi.
Tak hře dávám dopředu hodnocení, kdyžtak jestli hru nedohraju, tak to udělám jako obvykle a hodnocení smažu, když dohraju, tak ho změním nebo ponechám.

Hra jinak funguje na principu, že musíte kupovat nové díly do aut a nové auta, jinak nevyhrajete další závody, což má za následek, že hra se prodlužuje, protože si vyberete jeden závod, který umíte a furt ho jedete dokola a vyděláváte prachy.

No pak napíšu koment, jak hru dohraju.
Tak to máš hry docela náročné na čas - oblivion a GTA IV.
No jinak je blbé, že pro tunění aut musíš furt projíždět ty staré závody, abys měl prachy na tuning, protože bez něj bys v nových závodech neuspěl. Ale zase to není problém, prostě máš jeden závod, kde jsi dobrý a projíždíš ho kvůli peněz furt dokola a jak máš na tuning, tak potuníš a jedeš dál no.
Jinak proti tomu flatoutu je to takové roztomilé ježdění krajinkou, kde ti přebíhají srnky přes cestu apod. :-D Raz mi tam běžel nějaký úchyl, tak jsem ho napral a byl jsem časově penalizovaný :-D
Vím že je v levelu ale asi na to kašlu, mám teď tolik her že nevím co hrát dřív. Navíc jsem si teď nainstaloval Obliviona s herní dobou kolem 80hodin + cs + gta iv. snad se k tomu časem dostanu nebo si alespoň znova projedu demo
popkec: A je to v levelu teď, ještě s Bloodrayne 2. Moje hodnocení bude tak kolem 70-75%. Celkem slušná hra, která by mohla být lepší, ale také horší. No na flatouty má málo závodních her :-) Jen mohli zapracovat na designu tratí, mohlo by být vypracovanější okolí a grafika taky trochu, ale i tak ve srovnání s některými jinými závody tohohle typu, to je docela fajn.

Jinak s Ultimate carnage to přímo můžu srovnávat, protože hraju obě naráz a UC hraju už delší dobu, takže tohle za tím tak 10-15% určitě zaostává. UC jde u mě spíše k devadesátce, tohle k sedmdesátce, ale rozdíl v hodnocení bude asi těch 15%.
Hrál jsem demo a moc se mi líbilo, nikde jsem ji ale nenašel ke stažení ani koupení. Teď vidím že ju už někde maji tak ji asi časem koupím, jinak na Flatout to určitě nemá
Teda, povím vám, že jako úplně špatná hra to není, ale mám doma už celkem o dost starší Flatout:UC a ten mě baví o hodně více. U toho vydržím sedět a sedět, ale tadytu hru si projíždím tak půl hoďky denně.
Hrajete to teď někdo?
Jako špatné to není, ale na grafice mohli trochu více zapracovat a ještě více vymodelovat a udělat hezčí tratě. Jako špatné nejsou, holt mohly být ještě o dost lepší. No, asi jsem přežraný kvalitního flatoutu, i když chápu, že je to jiný styl závodění.