Nemá někdo doma originálku a nechce se jí zbavit? Nemůžu to nikde sehnat.
@JohnCZ (01.05.2018 20:01): To věřím, i když já se o to tak moc nezajímal a Wolverine je asi jediný případ, s kterým jsem se setkal já. Ostatní hry jako God of War apod., tak mezi platformami byl rozdíl tak akorát v grafice.
@Ronik (01.05.2018 19:04): @JohnCZ (01.05.2018 19:06): Chápu. Jen je to dost matoucí, že vytvoří jakoby stejnou hru, která má stejný obal a celkově se tváří jako úplně to samé, ale přitom je udělaná úplně jinak :-)

Přidávat se mi to moc nechce, ale někdo by mohl. Každopádně mě to už tehdy zaskočilo, jak jsem u synovce zapl hru a vidím, že je tam něco úplně jiného, než na co jsem byl zvyklý z počítače. Teď jsem si po opětovném rozehrání na to zase vzpomněl.
V popisku se udává pouze PC, Xbox 360 a PS3 verze. Ve skutečnosti hra vyšla i na PS2, ale vypadá úplně jinak a je to jakoby úplně jiná hra, i když názvem, obalem i zasazením by měla být to samé co tohle.

Jen jaký máte na to názor, když sem hážu odkaz gameplay videa:
PS2 verze

Vypadá to úplně jinak a dost blbě podle mě.

Jinak teď na PC hraji potřetí tu normální verzi a fakt paráda a luxusní rubačka.
Tak už jsem to taky konečně rozehrál, PhysX vážně pomohl.

Ještě jedna věc: Ve hře nejdou spustit titulky? V nastavení jsem nic nenašel. Já jen, že takhle je mi ta čeština docela k ničemu, když rozumím sotva polovině věcí v cutscénách :).
@Gerret (03.06.2012 14:05): Alespoň stačí informace. Třeba "Pro bezproblémový chod nainstalujte aktuální ovladače Physx". Nebo tak něco. Jakožto koncový uživatel chci nainstalovat a hrát a né se pídit po internetu proč daná hra nefunguje a proč mi ta score podpora neodepisuje :-)
@hellhouse99 (03.06.2012 14:00): Tak to by mi to mohlo taky jít, zítra to vyzkouším.

Asi očekávají, že budou mít všichni aktuální verze, kdyby měli na každé DVD dávat ovladače tak by jim to asi zabralo hodně místa, nebo to tam mají, ale nebylo to aktuální. To je ale stejně divný, že po spuštění vyskočí to: v aplikaci došlo k problému atd... a nevyhodí to nějákou chybovou hlášku abych věděl čím to je.
@JohnCZ (03.06.2012 13:49): Vyzkoušeno, šlape to. Díky. Teď si nejsem jist jesti už při instalaci hry se tam nahrál Physx ale pokud ano a nešlo tak bych čekal, že když už dávají hru na DVD, tak tam dají aktuální ovladače, no ne?
@hellhouse99 (03.06.2012 13:16): Já jsem se jich ptal, jestli někdo neměl podobný problém (myslím, že ten problém muselo mít víc lidí) a na to mi taky neodpověděli. No uvidíme, možná bych mohl zkusit nějáký crack, ten by třeba pomohl, ale fakt netuším co to je za problém, u žádný jiný hry se mi nikdy nic podobnýho nestalo. Ještě uvidím.
Tak jsem hru ze score DVD nainstaloval a hned po pokusu o spuštění hry mi to napíše, že v aplikaci došlo k problému a je třeba ji ukončit. Nevím čím by to mohlo být re-instalace nepomohla i když jsem to skoušel dát přímo na C, a češtinou to být nemůže, protože tu jsem podruhé neinstaloval, takže nevím. Chodit by to mělo v pohodě, protože minimální požadavky splňuji.

Nevíte prosím někdo čím by to mohlo být, vždy mi všechny hry ze score DVD chodily, ale tady nevím co s tím. Už jsem i psal na score podporu a zatím nic, pokud někdo máte radu jak to opravit pls dejte vědět.

EDIT: Po skoro měsíci ze score podpory odpověděli a poslali odkaz na nejnovější DirectX, ale nepomohlo mi to, takže budu čekat co poradí dál (jestli vůbec poradí).
@Gerret (09.04.2012 20:06): To ja taky. Vetsinou tam daji dve tri hry, ktere me zajimaji i kdyz me nakonec chytne tak jedna. Jenze tentokrat pouze ten X-Men a ani ten neni nic moc podle toho, co jsem videl na youtube. Casak samotny ctu jen vyjimecne.
no jo, já stejně raději odebírám score, i když stojej hry za nic :), ale tohle si asi zahraju.
Byl to dobré. Jinak ten závěrečný boss není ani trochu těžký, jenom já debil nevěděl, že na něho působí ty skoky (lunge), takže jsem ho dal asi napodvacáté, jinak jde bez problému napoprvé za pár vteřin ;-)
coz nemeni nic na tom, ze sem te prevychoval a ani o tom nevis, to je dobre:), jen tak dal synku, nakonec sis dal rict a muzem vladnou galaxii spolu.....muzes me svrhnout, cisar to predpovedel
Fg: Na tebe já seru :-D
Jen to porovnávám s více hrami, tak se mi nechce měnit více hodnocení naráz. Ale nakonec dám asi tu osmdesátku. Stejně už jsem u konce a vím, že se to nezmění.
Pivo: se divim e uz tam nemas 3ti zmenene hodnoceni...zebych na tebe zapusobil vychovne? :)
Tak mám menší dilema. Když to srovnám s Bloodrayne 2, tak Wolverine mě baví více a je lepší. Asi budu muset Bloodrayne ubrat Wolverinovi dám 80 nebo nevím, ještě se nějak rozhodnu :-)

Jinak na normál je hlavní hrdina taky nesmrtelný a neloadoval bych ani jednou (jsem v půlce hry), kdybych občas nenarazil na místo, kde jsem se chytil do nějaké pasti. Bossy všechny dávám napoprvé, ale mě to tak vyhovuje. Ony ty checkpointy jsou trochu dál od sebe, takže se mi nechce frustrovat.
Mě jde o ten efekt a sekání končetin, než o nějakou výzvu, jestli to dám nebo ne.
Na easy určite, na normal je to trochu tuhšie, ale teším sa na hard. Tam by to mohlo byť poriadne mäso :)
ja heal sic jen demo ale bylo to fajn, akorat me celkem stvalo, ze je temer nesmrtelny....