Tak to vypadá, že servery už nejsou dostupné, dá se jezdit jen singl.
Nový záběry v lepší kvalitě v reportu od VVV:

Ty erzety vypadaj fakt dobře. A se čtrnácti lokacema plus historickejma autama by konečně kylotonn mohl vyvinout trochu tlak na Codemasters, který se nikam moc neposouvaj už roky. Minimálně erzety co jsem viděl na videích z DR 2.0 vypadaj oproti WRC 8 dost suše a jednotvárně.

Snad se Kylotonnu podaří vybrousit pár nedostatků předchozích dílů jako problematickej framerate, blbá implementace kamer, podpora různejch volantů apod.
To mi ani nepřijde...každopádně doufám, že s kamerama obecně toho udělaj víc. Dash cam je krok vpřed, ale ještě by to chtělo plně nastavitelnej kokpit - FOV a nastavení sedadla nahoru/dolu/dopředu/dozadu, případně i sklon kamery. Kvůli blbě nastavený zafixovaný kameře a divnejm exteriérovejm kamerám se díly 5-7 daly hrát jen z kapoty.
Nějaký postřehy z livestreamu.

- erzety vypadaj pořád dobře, ale to byla silná stránka už v sedmičce
- celkově to nepůsobí moc odlišně od 7, graficky to asi bude mírnej upgrade, ale z toho lowres streamu to moc poznat nebylo
- velkej pokrok v replayích. Každej kus trati je pokrytej televizně pojatou kamerou z okolí tratě a působí to velmi slušně.
- budou tam i historický auta
- bude tam dash cam
- přepracujou robotickýho codrivera, podle toho co naznačovali to vypadá, že nahrajou pacenotes pro každou erzetu zvlášť jako v Dirt Rally, navíc s novým člověkem. V tom streamu prezentovali alphu, kde codriver nebyl

Za pár dní by měli hodit replay na youtube...
Ha!
"New off-road physics on all road surfaces, completely redesigned career mode, dynamic weather, 50+ teams, 14 countries, 100+ stages, weekly challenges and the eSports mode.

WRC 8 will be available on September 2019 on Xbox One, PlayStation 4, Nintendo Switch and PC/Steam!"

Včetně krátkýho video teaseru. Podle závěrečný obrazovky to bude zase dělat Kylotonn, teď přejmenovanej na KT Racing. Pěkně to oznámení sesynchronizovali se startem 2019 sezóny:).

@David_Cravford (27.10.2017 16:03): hrál jsem demo. Jak už jsem psal vlastním Forza Motorsport 6 na Xone S. Přišlo mi to asi jako rozdíl mezi NHL 17 a NHL 18, tedy žádný. Nevidím důvod pro koupi, leckdo navíc říká, že už tak "simkádová" Forza Motorsport (stejná kategorie jako Gran Turismo) je ve verzi FM 7 ještě více akrádová.

PS: pokud žádnou plnohodnotnou Forza Motorsport nevlastníš tak si ji kup.
@USER47 (20.10.2017 20:43): jasně na Xone S jiné demo, než WRC5 není a byl jsem překvapen fotorealistickou grafikou a docela slušným jízdním modelem. Je mi jasné, že WRC 7 je někde jinde, taky bych si ho koupil jak říkáš na PC. Po letošním "zklamání" s Forza Horizont 7 a Gran Turismo Sport, to vidím tak na Project Cars 2 a samozřejmě na PC ale chtělo by to volant.
WRC 5 byl podle mě dost šit. Už šestka byla o dost dál a sedmička zase udělala pokrok. Ale na konzole bych to nebral, framerate 30fps musí bejt na takhle rychlou hru peklo.
@USER47 (20.10.2017 19:35): zkoušel jsem na Xone S demo WRC5 a byl jsem dost překvapený jak to dobře vypadá, a také jízdní model mě přišel velmi solidní. Škoda, že nemohu zkusit demo WRC7. Vypadá to nadějně.
Uf, kdyz jsem to koupil byl to jeden velkej suttering fest, ted uz to vypada ok.
@USER47 (28.09.2017 01:41): nečtu moc recenze ale u WRC 7/Dirt 4 mě to nedalo. Jistý recenzant na zing.cz a eurogamer.cz, říkejme mu třeba Jonáš :) napsal opravdu výživné recenze na automobilové hry (jde skutečně vidět kdo hry hraje a kdo recenzuje). Třeba odkaz nebo odkaz. Také na tiscali.cz se pochlapili odkaz a WRC 7 zadupali do země.

Už nějakou dobu uvažuji o pořízení Dirt 4 a WRC 7, a čím více čtu diskuze pod zmíněnými články a pochopitelně zde na DH. Začíná mi být jasné, že Dirt 4 nebude asi tak super jak se mě papírový Level + Games snaží přesvědčit (ach ty tratě).

PS: to byl dobrý podraz ze strany Levelu, vydat recenzi v papírovém Levelu na Dirt 4, kterou jsem si před vydáním časopisu přečetl na Games! Doufám, že už se to nebude opakovat. odkaz

U toho WRC7 přemýšlím zdali koupit Xone verzi nebo PC verzi, komp na plné detaily pochopitelně mám ale gauč a dva ovladače, to zní lákavě.
Jo, víceméně souhlasím. Na dotáhnutí DiRT Rally jim především chyběj takový ty drobnosti jako lepší kamery (kokpit, chase cam, replay kamery, nastavitelný sedadlo apod), pro volantáře asi lepší FFB, potom podpora VR a tak dále. Mapy jsou až na výjimky zmáknutý a i fyzika mi přijde velmi slušná.

A pokud má někdo komp na to ohulit grafiku na maximum, tak je to asi nejlíp vypadající rally hra vůbec.
@USER47 (26.09.2017 20:10): díky za tip, já si sehnal dokonce verzy, která je day 1, tedy i s bonusovým DLC. A...

..spadla mi huba. Tohle že je WRC?
V zásadě je to přesně to, co od rally na PC vlastně čekáme, co chceme hrát. A ty lokace jsou jednak krásné a jedna skutečně dobré, tu se jede pohodlně, tu je najednou záludný horizont za kterým je ostrá zatáčka, tady se cesta zužuje a tady je to stará asfaltka co vede hlubokým lesním porostem a pokrývá ji mech.

Skutečně to nyní je tak, že první je furt Dirt Rally a hend za ním WRC 7. Hodně čumím, jsem hodně překvapený a francouzům teda gratuluju a taky děkuju.
Jen bych vytknul, že ač některý lokace jsou skvělý, pár jich je nic moc. Například Wales je divnej.

Navíc epic stages jsou pospojovaný ze segmentů, který jsou pak použitý jako normální erzety (občas v obráceným směru) a třeba u Walesu to působí divně, protože jedna část je na pobřeží a pak najednou zahneš a jsi v klasickým lese někde ve vnitrozemí. Ale hodně lokací je opravdu výbornejch. Monte Carlo, Corsica, Sardinia, Argentina, Mexico, to je všechno o pár levelů nad jakoukoli lokací například z Dirt 4. Jediná hra, která má podobně dobrý erzety, je DiRT Rally.