@Marty McFly (18.08.2014 06:19): Jono.. u šestek je to ještě cajk, ale jakmile jsi na sedmým nebo vyším tanku a neodehraješ "dobrou" hru tak prodělávaš...

@pipboy (17.08.2014 21:28): Má ten amx tvůj zásobník? Ono se to sice nezdá, ale se zásobníkem (dobrým) můžeš dělat divy.

Jinak jestli bude zase nějaká akce na tank zadarmo či sleva na garáž tak to sem prosím písněte.
T29, super hra - 1439 base xp, 3890 damage, 1520 blocked by armor, 711 damage from my assistance. Shots fired 22, direct hits 18, penetrations 14. Žádný gold ammo. Přežil jsem asi s 200 HP.

Sice jsem vydělal hrubých 42.000, ale oprava stála 5800 a náboje 22000, takže čistých mi zbylo jen 13.000. A to je co mě na týhle ve vyšších tierech sere. Měl jsem docela dost dobrou hru. Ale vydělal jsem dost ubohý prachy. Kdybych měl premium, vydělám čistých 33.000, což už je dobrý.

Kdybych dal jen 2000 damage, vydělal bych čistých 0 třeba?
Penetrace 212 relativně ještě stačí, i když u 8 tier tanku co jezdí proti desítkám se hodí každej bod navíc, ale 240 alfa s 90kou už je výsměch. Se 100kou vypneš osmičku na zásobník, o tom si s 90kou můžeš nechat zdát. Navíc s tou o 20 menší pene dingneš víc ran než se 100kou ...
AMX 50 100 Mastery
Ma ten 100mm kanon vubec smysl? Ten drum reload time nas 100mm mi prijde celkem brutalni a 212pen na 90mm je vic nez dost. Akorat si rikam jestli 90mm staci na tymovky, resp. na IS3.

A jako bonus jsem koupil AT7. Zatim 3 prohry, ale uz mam mastery badge :D
Hm. Mastery badge byl za 7 killu a 3.5k+ damage = prohrano.
Nasledujici hra: 2 initial spoty + 1non-pen hit = vyhra. 5x + premium = 2.5k xp. Yay.
lulz, ja mam tenhle vikend zatim 76,7% WR, je to divny, ale nestezuju si :D
@Marty McFly (17.08.2014 16:03): Priliz skoro, aby som Borsiga hodnotil. Vacsinou nastrielam dost DMG aj pri prehratej hre. Co je ale uplne jasne od prvej chvile, tak ze to pre supera je ciel c.1 ... pancier nula, zadarmo expy. :)
Nashorn je super (je rychly, dobre camo, dobre delo), Sturer (aj ked pomaly a v podstate bez cama) je fajn az s tym topovym delom, dovtedy je to strasne (ale fakt strasne) trapenie.
@Le_Chuck (17.08.2014 13:13): Je pravda, že Borsig akorát dobře vypadá když proti němu hraješ, ale když ho máš ty tak doopravdy není tak dobrej? Už jsem slyšel pár lidí tohle říkat, ale sám jsem na Nashornu a nechce se mi do Sturera.
Najhorsi vikend ever. Ked je 5x, tak povyliezaju z dier kdejake krysy co to hrali pred sto rokmi. Prvy (a posledny) krat som zakupil premium (v akcii) a mam pocit, ze som v timoch so samymi lamami.

Pre islustraciu: kupim (konecne) Borsiga a druhe vitztvo mam v dvanastej hre! Skoro vzdy top 5 hrac a taketo lamerske statistiky. Na maslu.
Tak jsem zjistil, že to je podvod, pravá doména je alienware.com a tohle je .net :)
@Aaron_Hill (15.08.2014 14:48): Správný. Když jsem se v květnu rozhodoval a přemýšlel, jestli jsem neudělal chybu když jsem koupil kartu za "jen" 4400, tak teď vidím že jsem mohl ještě slevit.

Nejvíc mě těší SSDčko, koupil jsem u CZC 256GB v akci za 2700, mám tam Windows, programy a hry. Bitva načtená do 4s, už žádné 30 sekund po začátku bitvy :-)
Se starým počítačem jsem na mých 20 FPS nadával (2.66 i5, 4GB RAM, 5650, plno kravin grafických vypnuto), s novým jsem na 60 FPS spokojen, takže mě naštěstí optimalizace už netrápí.

Hrát to na dobrém stroji, blbá rada, ale všechno je najednou rychlejší, máš míň nervů a stresu, což se odrazí i v životě že jsi víc v klidu. Koupě novýho počítače (a to ne zas tak drahej - 25k i s LEDčkem) mi pomohla dost.
Na pozadí mám samozřejmě všechno vypnuté. Co naplat. Pamatuji, že před časem na tom šlo WOT hrát celkem bez problémů, ale vývoj se zjevně od optimalizace obrací na druhou stranu. Zkusím se ještě poohlédnou po nějakých zázračných modifikacích :/
@Aaron_Hill (15.08.2014 13:12): Pokud máš na pozadí zapnutý nějaký programy, který ti ve hře skáčou jako overlay (steam, xfire,..), tak určitě vypnout. Jinak ale pochybuju, že z toho vytáhneš něco lepšího. Standartní render vývojáři už dávno neoptimalizujou, takže zvyšování nároků samotné hry se na tom musí projevit. Dřív jsem WoTko taky hrával na noťasu, všechno vypnutý a víc jak 25 fps jsem z toho nedostal, ta hra není pořádně optimalizovaná na stolní HW, natož na noťasy..
Nějaká ověřená taktika na zvýšení fps ve hře? Snažím se teď hrát na přítelkyni ntb (AMD Turion II P520 Dual 2.30 GHz, 4.00 GB RAM, ATI Mobility Radeon HD 5470 1 GB, Win7 64), ale je to děs běs. Ve hře nastavena standardní grafika, všechno vypnuté nebo stažené na minimum, v tweekeru všechno vypnuté a ve hře průměrně 20 fps, v akci i mnohem méně. Vyzkoušel jsem přepnout hru na druhé jádro a vysokou prioritu - nepomáhá, 6% textury pomohly asi o 5 fps, ale ze hry je ošklivá fekálie..
@Bursoft (14.08.2014 13:30): Off Topic: Z UT si vždycky vybavím iCTF na Face, kde šlo spoluhráče doslova vystřelit až na druhou věž. Díky tomu se dalo vyhrát v prvních dvou minutách. Stačilo tam nastřílet aspoň tři spoluhráče a druhý tým ani nestíhal nadávat v chatu.
@Marty McFly (14.08.2014 06:05): Tak ono logicky se musí průměr držet kolem 50% žejo, pokud máš jeden tým, co musí výhrát a druhej, co prohrát, tak pak těžko bude mít každej hráč 80% výher :D

Skill je dost důležitej v této hře, prostě pokud máš tým opic, co nejsou schopný dát s desítkovým tankem víc jak 300 dmg, tak je něco špatně, ale toto už jsou extrémy (čím nižší tier, tím větší pravděpodobnost takových týmů, na druhou stranu tím vyšší pravděpodobnost, že si to uhraješ celý sám). Každá hra, která je závislá na týmové spolupráci random poskládaných lidí, co spolu nekomunikujou, je vždycky boj. Čistě o skillu máš hry jako CS nebo UT, ale jen v případě že hraješ klasickej deathmatch, kdykoliv si zapneš něco "složitějšího" jako je capture the flag nebo i ten team DM, jseš prostě závislej na (ne)skillu svýho týmu..
@Marty McFly (14.08.2014 06:05): Tak bavíme sa tady o velice specifickém druhu hry. Free2play s rozdělením kde proti sobě hrajů velice variabilní stroje.
V CS je sice arzenál zbraní, ale oproti variabilitě tanků ve WoT to je podle mňa nic. A taky tiery tady majů dost vliv.
@Marty McFly (14.08.2014 06:05): Hra ovsem neni o statistice.
A skill jednotlivce hru ovlivni vic nez si myslis. Dobre drzeny chokepoint, dostatecne dlouho drzeny prujezd, spravne vyuzity teren atp. Tam jde vzdy o vykon jednotlivcu a neschopnost jednoho hrace pociti i ostatni.
A pokud chces vetsi individualitu, musis hrat jine nez tymove takticke hry.
@Matthew.J (12.08.2014 10:39): Teďs mě dostal. Čekal jsem, že takový hry budou, kde skill jednotlivce bude hrát větší roli než ve WoT. Jsou takové, ne? Poraďte.

Průměr je prý 48%. A jen málokdy vidím vyšší winrate jak těch mých 55-56% (8000 her) a to se mi prostě zdá moc úzký. Jako Gaussova křivka IQ v populaci, raději bych aby gauss křivka winrate ve WoT byla šiřší, ne tak úzká.

Aby lidi co v T10 tanku mají méně jak 500 průměrné damage dostali odpovídající winrate. Dobrý hráče to tlačí k 48%, špatný taky z druhý strany. Rozdíl mezi číslem 50% a 56% je číselně malej, ale ve hře to znamená obrovský úsilí navíc a to je právě to co se mi nezdá dost oceněný.

Hrát tu hru budu dál, ale přemejšlet o ní taky.
toz celkem povedena bitva s T69, uprimne receno doufal jsem v Mastery... na druhou stranu az na radio a prostredni motor je to porad ve stocku, takze asi dobry :)
Já dal 5033 damage v T29. Používal jsem asi i gold (na každém tanku mám za 30k stříbrných "gold" náboje - je tradice tomu říkat gold, je to jednodušší).

Jinak mě ještě FV304 nepřestalo bavit. Řekl jsem si, že budu hrát jen tento tank, dokud ho nenerfnou (řekl jsem si to ve chvíli, kdy se na FTR objevilo že bude brzy nerf). Tam mám 3259 rekord damage.

Stronk tenk, siema CZ