@pipboy (26.05.2014 00:07): Na 3. tieru to byl zabiják (a taky trochu OP), se scout MM se řadí do škatule one-shot hmyzu, kterej nemá dostatečnou view range, aby cokoliv spotlo, nemá to dělo, aby to něco prostřelilo a nemá to pohyblivost, aby to ve skutečnosti vůbec mohlo plnit svoji roli.. Všechny tady ty rychlý T4 lightka jsou super zábava, když jsou top tier nebo v tier 5 hře, zbytek je opruz..
Tier 4 lightka se scout MM jsou totální fail tady v té hře. Si pamatuju, jak jsem byl bezradnej s Pz38na, neschopnej a nepoužitelnej stroj na vyšším, jak 6. tieru.. Trošku se dá zahrát se Stuartem, zrovna se expím na Chaffeeho a není to takovej porod, jak jsem čekal, ale i tak si myslím, že tier 4 scouti mají mít všichni (anebo aspoň ty, co jedou do med/heavy lajn) +- 2 tiery klasicky.
@themacs (25.05.2014 18:42): Já jsem si to jednou takhle cválel od spawnu k nejbližšímu chokepointu v KV-3 a do mě narazila nějaká ta malá německá veka. Samozřejmě přišel kvůli tomu o třetinu zdraví a pak ještě nadával, že jsem mu neuhnul.
Hm, T-50 ma i v 9.1 scout MM. Proc? Dyt je to ted mnohem vetsi srac jak A-20.
@themacs (25.05.2014 18:42): LOL. Mě dnes zase zcela bezdůvodně trefila vlastní artyna. Nikde kolem v dohledu žádný nepřítel, prostě si na mě namířil a odbafnul mě. Pak (po spršce nadávek) jen suše napsal: "Sorry" Fakt demence některých lidí nezná hranic...
Tak dneska mě týpek zabil, páč mi napsal, že jsem ho blokoval a stál mu v cestě.
Tak jsem se tomu zasmál, řekl mu, že jsem ho samozřejmě blokoval a nahrál video z onoho "blokování". (Stalo se to, když jsme jeli pro posledního přeživšího nepřítele)

Myslím, že si za tento blok zasloužím ban minimálně na měsíc.

odkaz
@Bursoft (25.05.2014 16:33): Hlavně to chce pořádně sledovat dění na mapě a pomáhat tam, kde si tě nikdo nebude všímat. Teda aspoň to platí pro Chaffe a AMX 13 90, jako tanky s relativně dobrým DPM. To pak s takovým nenápadným lightem dokážeš udělat top dmg v desítkové bitvě (nekecám, několikrát se mi to povedlo). Nebo naopak zvolit taktiku odvádění pozornosti... Stačí otravovat jeden nepřátelský kanón a hned se zvyšuje šance týmu na vítězství. Eh... Spolupracujícího týmu.

@Marty McFly (25.05.2014 16:18): Za open bety a půl roku po otevření ostré to byly fakt zlaté časy. Ale hlavně kvůli komunitě a nasazení hráčů. Pak se z toho stala komerční záležitost a šlo to do háje... Podobné "zlaté časy" má teď WT a doufám, že ještě nějaký ten měsíc mít bude. Nerf různých tanků ze strany WG by se dal nějak zvládnout, pořád je z čeho vybírat a najít si svůj tank, ale gameplay ovlivněný nooby holt neovlivníš=(
@Marty McFly (25.05.2014 16:18): Hrát lightka chce určitou dávku skillu, pak je to opravdu velká zábava, pokud se samozřejmě bavíme o topových scoutech - Chaffee, WZ-131/132, AMX 13 90, super tanky, jenom to chce znát každej keř a každou skulinu na mapě..
Mě light tanky nebaví skoro vůbec. AMX 13 75 je peklo a nad vodou mě drží jen vidina AMX 13 90.

Přeháním, jistě, ale jsou light fun? Ne tak jak by mohli být.
@Say (24.05.2014 23:00): "Když z toho byla ještě T-50-2" tak to v prvni rade nebyla MT-25.

Krom toho jsem prave naramoval a rozsekal v jedne bitve nepratelskou MT-25 a T71 a prezil do konce bitvy. Tu T71 jsem taky prekvapive nemel problem urkoutit, takze mozna by s tim neco delat slo, ale ten damage output je k smichu.

Kazdodpadne porizuju 30.01D, 30.02M, A-20. Jeste vyzkousim nejaky premiaky.

(Btw SU-85I celkem dobre damage, ale je to desny papir a snipovat se s tim moc neda.)
Gnomefatherovo gun sounds jsem vlastne chvili pouzival, asi tak rok a neco zpatky, no blby nebyly, ale prisel dalsi patch a s opetovnou instalaci jsem se neobtezoval, takze asi tak.
Tak na test serveru jsou ty zvuky... strašný. Celkově většina nových věcí je hnus. Ten výbuch vozidla vypadá jako hovno. Fujtajbl.
@Say (23.05.2014 19:24): Promiň, ale doktora vážně navštěvovat nemusím. A to, že se mi ty zvuky prostě líbí, tak to je snad moje věc, ne? A tisíckrát radši budu mít tyto přebuzené zvuky než ty trapně umělé stockové.

@LIUWIL (23.05.2014 19:33): Sluchátka nemám žádné za 2 stovky, myslím, že na hraní WoT bohatě stačí, co mám.
@themacs (23.05.2014 17:34): nejsou lepší než ve WT, tys ani neslyšel ty velké kanóny na vyšších tierech :D, jinak si mě asi špatně pochopil, to že vedle mě vystřeli Jpz E-100 nebo arty mě totiž sere, ten zvuk je přebuzený až hrůza, musíš uznat že ve srovnání s Danou na NATO Days je to katastrofa :)
@LIUWIL (23.05.2014 09:38): Taky mám sluchátka a asi mám jiné smysly, páč pro mě jsou ty zvuky prostě ... no prostě nemám k nim žádné výhrady. Mě to nabuzené nepřijde.

A hlavně, nemohu si pomoct, ale když kus ode mě vystřelí nějaká arty nebo tank s kanónem 150mm+, tak mě doslova proběhne mráz po zádech, jaká to je rána. (Arc může doufám potvrdit).

Jak píšeš například toto "střelba o jeden blok vedle zní jakoby se udávala až někde za městem". Já tyto pocity nemám. Jestli to vnímáš takto, tak ok ,neberu ti to, každý to vnímá jinak.

Já bych každopádně se stockovýma hrát už nemohl. To je něco tak neuvěřitelně umělého a strohého, že to nemohou myslet vážně. Každý tank zní úplně stejně (motor) a střelba byla až do nedávna tichá a u každého tanku upe stejná.

@Arc (23.05.2014 06:18): Nemůžu si pomoct Arcu, ale pro mě to rozhodně děs není. Pro mě je to lepší než zvuky ve WT.
@themacs (23.05.2014 06:13): Jak píše Say, ty nahrávky jsou hrozně "nabuzené". Dělá to takový zvukový "obal" ve kterém je malá orientace v prostoru i samotných zvucích. A bohužel, zvuky ani nejsou nijak kvalitní. Výbuch dva metry od tebe zní jako výbuch pozorovaný z dálky, střelba o jeden blok vedle zní jakoby se udávala až někde za městem, následkem čehož mi celý zvuk přijde naprosto oddělený od hry. Přišlo mi to jako hrát hru a mít vedle puštěnou televizi se starým válečným filmem.
Samozřejmě já jsem sluchátkový uživatel, na repro to může být něco jiného.
@Arc (23.05.2014 06:18): Není to zázrak, ale stačí si trochu pohrát s ingame nastavení zvuku. Motory možná nejsou až tak super, nicméně mnohem lepší než asi 3 druhy těch stockovych, který ani nezní jak motory. Zvuky zbraní (+ zvuky dingani, výbuchů apod.) jsou luxusní, tam se na ně stockovy ani nehrabou.
@Bursoft (22.05.2014 23:17):
Souhlas. Stockové zvuky jsou naprosto příšerné a zvuky od Gnomefathers (či jak se píše) motorů a zbraní jsou naprosto špičkové a konečně dodávají hře tu pravou atmosféru.
@Say (23.05.2014 00:00):
Jestli ti přišly děsné, tak jsi to buď špatně nainstaloval nebo si měl naposled nějakou hodně starou verzi. Nebo ... fakt nevím. Nic proti, ale nechápu, jak můžeš říct, že to je děs. Konečně se dá WoT normálně hrát a poslouchat.

@Bursoft (22.05.2014 23:17): eeh nedavno jsem zkousel ale ta instalace je ponekud slozetejsi bo se to pere se to s jinyma zvukovyma modama co mam a proste nestoji mi to za to srani >_>

Ale teda nejsou to jen zbrane, tak nejak vsecky zvuky mi prijdou lepsi.
@pipboy (22.05.2014 23:03): No jinak koukal jsem na asap video a myslím, že Gnomefather má furt lepší ty zvuky. Nainstaloval jsem si zvuky zbraní i motorů a je to hned jinej zážitek v té hře, doporučuju..
@Say (22.05.2014 22:38): Myslím, že se snaží, už co vyšli první obrázky z WT, viz. zničehonic je třeba dělat lepší grafiku, implementace historickýho módu, apod. Konkurence svědčí oboum hrám, budou se navzájem hecovat a vydělají na tom hráči.
9.1 test

lepsi framerate, pro me cca na urovni pred 9.0
uzo zuzo lepsi zvuky, vic zvuku, zvuky jsou super.
tank pri smrti vybouchne, vypada to desne hnusne
zvazuju ze si zpatky koupim A-20 ted kdyz je to neskaut
zvazuju i MT-25, ale to me asi prejde :)