Jsem nemocnej, tak jsem si řekl, že se po delší době pustím do WoTka a dneska jsem sklízel celkem úspěchy :D

Trapné Mko s ELCčkem, kde jsem celou bitvu vykempil na jednom místě :D

JgTiger 88, když se člověk dobře postaví, tak s tím insane dpm rozseká celkem spolehlivě všechno, co potká (chudák IS-3 na konci)
http://wotreplays.eu/site/2024849#pearl_ ... _cm_pak_43_jagdtiger

Vrchol dnešních ace tankerů s T37, kde jsem celkem hnusně znásilnil Tortoise a devítkovou Veku

Jinak mě mile překvapila ta předělaná bažina, konečně je zábava to hrát (i když hodně nahrává lightkům).

Taky jsem si dřív ve slevě pořídil Sturera Emila a je to hrozná mrdka (vůbec nechápu ten downgrade stockovýho děla, když je ten tank i tak ve všech směrech horší jak Nashorn) a Comet se pomalu ale jistě dostává do mé topky nejnenáviděnějších tanků (líná papírová krabice, s komickým dělem, kde jediná výhoda je -12 deprese). Je hezký, že to má velkou DPM, ale když to má problém prostřelovat šestkový tiery, tak mi moc k ničemu není.. Udělám ace tankera a prodávám, Cromwell je o několik levelů lepší tank..
Zkousel nwkdo ty nove tanky z 9.9?

SPIC - prekvapive fajn 90mm autoloader na 3 rany. Sice to neni vylozene stika a shell velocity je celkem trapna, ale vysypat 3 rany a odjet mi prijde tak akorat. Ale stejne myslim ze mohli ve hre nechat i Skautpantera.

Mauschen - zajimalo by me co na nem bylo spatne ze, ho nakonec vzdali. Moc jsem s tim v prvnim testu pravda nenahral, ale prisel mi ok. Teda reload time bych snesl o něco lepsi.

KJgPz - prijde mi ok, ale nicim extra. Vsechny bitvy co jsem s tim chytil byly T8 a byl jsem v podstate dycky v top3, ale tezko rict jak si tech 212mm penetrace poradi s vyssima tierama, bo E25 to fakt neni.

Jiger - prijemne se s tim hralo, penetrace na T6 heavinu sice slabsi, ale jinak to damage rozdava hezky. Docela zvazuju ze bych koupil.

Jinak teda trefil jsem novou Highway a ten stred mapy je tak prekopany ze zapadni flank je stare verzi vubec nepodoba.
Myslíte že po 0.9.9 vydají konečně finální verzi, nebo mám zas čekat 0.10.0?
Stáhl jsem si testovacího klienta a s obavami omrknul, jak na tom jsou po nerfu penetrace moje oblíbené tanky. T-54 naštěstí zůstala stejná, nerfem prošla jen goldová munice - tak snad to tak zůstane. T-44 dokonce dostala buff, protože má teď penetraci asi 183mm - to vítám všemi deseti :-) Obj. 140 a T-62A utrpěly nejvíce, tam to šlo dolů o cca 30mm na standardní munici. No, ale i tak to určitě ledasco prostřelí. Nicméně spousta věcí se může do vydání finální verze ještě změnit...
@LIUWIL (21.06.2015 04:56): Jak psal Thellwin. Dneska je ve WoT už hrozně málo velkých rozlehlých map bez koridorů, kde můžeš medko využívat opravdu jako medko. Na těch ostatních holt musíš podporovat ostatní anebo využívat specifický vlastnosti tanku, třeba jako tuhá věž (rusáci), sidescrap popř. vyloženě tankování (E-50), depresi děla (briti, japonci). Pokud mám nízkej tier, tak ten gold vždycky nabiju, neumím si představit, že mám svoji T-44, které zaměřování trvá jak psovi sraní a jdu si dát fight s E-75 třeba a doufat, že mi 175mm bude stačit (popravdě tady jsem i s tím goldem dost nahranej). A jediný čeho teď docílili na desítkách je to, že tam kde jsem konečně po nekonečným grindu celé větve nemusel ty posraný goldy používat a dostal jsem určitou výhodu, tak budu zase ty goldy spamovat, jak na kterýmkoliv nižším tieru.

Pokud se zaměřím jenom na desítkový medka, tak určitě, jsou hodně silný i proti HT na svým tieru. Ale pokud beru v potaz náročnost celé lajny, tak vyexpit heavynu je vždycky asi 100x jednodušší než medko. A já jsem tu přepláclou penetraci vždycky bral jako takovou odměnu za to, že jsem vydržel dojet až tak daleko.
@Thellwin (21.06.2015 01:46): Asi tak, z většiny map udělají stupidní koridory pro hvy kde si LT ani MT prostě neškrtne ... a co pak kurva máme dělat s MT bez penetrace ... fakt WG logic ...

Nerf standartní munice je kravina naprostá jen pro zvýšení profitu, jak jsem psal, klasickou munici nechat, goldy ponerfovat na +20 max 30mm nad standartní pene ...

A snížení dmg u goldů je docela zajímavý nápad, který by nebyl vůbec marný. Např by goldy působily polovinu dmg klasického náboje.
@Thellwin (21.06.2015 01:46): Zdražení goldů taky nic neřeší. Paka která jedou full-god celou hru nejsou až takový (častý) problém. Problém je ten, že když potkáš obrněný tank, můžeš jeho největší výhodu vypnout přepnutím munice.
Proto bych rád viděl nějaké nevýhody - například výrazně snížený DMG, nebo dokonce snížený reload (leč by to z logického hlediska nedávalo smysl).
Ono zase ty goldy mají něco do sebe, protože umožňují nízkým tierům bojovat proti těm vyšším.
Zároveň s tím už by měli konečně přepracovat HE munici.
Hlavně na kolika mapách se dá nějak efektivněji flankovat ... je to celý píčovina ... měli by zdražit goldy 3x a jinak nechat všechno tak jak je. Nemyslím si, že problémem hightier bitev je penetrace u standardní munice.
@Bursoft (20.06.2015 19:47): Tak ono ještě než takovéto nerfy začaly, tak měli konečně definitivně vyřešit otázku goldů. Lámou si nad tím hlavu už někdo od začátku roku a zatím jediné co víme je že "zvažují možnosti".
Jinak nerf penetrace obecně spíš vítám, jen ty goldy hold s hrou hodně lomcují.
@LIUWIL (20.06.2015 18:20): Bohužel zase berou medka jako jeden typ tanku a vůbec se nedívají na jejich hodně rozdílný vlastnosti (viz zmíněná E-50M vs např. Leopard nebo T-62A). Za druhé jak jsem psal, jsem ochotnej akceptovat nerf standardní munice za cenu MNOHEM VĚTŠÍHO nerfu goldů. Až budu mít pene 240/270mm místo 240/310, tak to celé bude dávat větší smysl a nebude to vypadat zase jenom jako další profit pro WG.

Krom toho, heavyny mají taky co dělat, aby se zepředu prostřelily standardkama. Když jezdím s E-100 a proti mě vyjede jiná E-100 nebo IS-7, tak automaticky ty goldy taky láduju, páč vím, že jinak nemám šanci. Pokud hraju s IS-7 a E-100 sidescrapuje nebo schová spodek, tak mu taky lolím goldy skrz věž. Jelikož WG dojebalo balanc spřístupněním goldů všem už docela dávno, nemá smysl dělat takovýto nerfy u zajetých tanků a obhajovat se tím, že "medka mají flankovat", když zároveň můžou nabít gold a tankovat zepředu, co chcou.. Viz dokonalej balanc T-54 s penetrací 200/330mm
@themacs (20.06.2015 18:30): Ono by bylo dobré, kdyby ten jejich rebalance přišel jako celek, ne že vybalancují jeden aspekt tak, aby seděl ve formě hry, která přijde za možná příštích deset měsíců.
To je jak když upravili mapy aby na nich nešlo scoutovat a divili se, že nikdo nechce hrát lehké tanky. Pak do hry přidali haldu vyloženě OP lightek a všechna stará zůstala na piču. A jak dlouho jim trvalo, než je plošně buffli.

Jinak včera jsem to na chvilku zapnul, dal dvě hry a "mrdám na tuhletu sračku."
@LIUWIL (20.06.2015 18:20): Neeeee to je kravina co píšeš Garry, WG jen chce víc peněz, jim o NIC jiného nejde.

Tohle jsou jen kecy, ví, že teď se budou spamovat goldy a tím pádem budou mít větší výdělky ... znám je moc dobře, nenažrance zasrané.

Ještě k tomu navíc je většina 10tkovejch medek už prakticky MBTčka, které by právě měly ty heavyny naprosto vpohodě prostřelit :)
@Bursoft (20.06.2015 16:55): K tomu nerfu penetrace se radši nevyjadřuju, to by bylo hodně sprostý.

Ve zkratce, WG je tak idiotské že to vydávají za rebalanc hry i když i cvičené opici dojde, že menší pene = více spamování goldů = prodělky = premiové účty a tanky = vyšší výdělek pro WarmGaying ...

Neřekl bych ani slovo kdyby znerfovali premiovou munici na úroveň cca +- 20-30mm nad standartní munici, ale znerfovat primárně klasickou munici u střeďáků a i u těch co jsou pomalé je fakt kktina.

@Bursoft (20.06.2015 16:55): To ale byla podstata celého nerfu. WG nechce, aby medka byla schopná střílet těžké tanky ze předu. Pokud je medko tohoto schopné, pak těžké tanky tak trochu ztrácejí smysl.
@pipboy (19.06.2015 12:18): 9.9 vypadá na velkej patch a render vypadá super, ale moc mi nevoní ten nerf penetrace u desítkových medek. Souhlasím s nerfem standardních nábojů, ale goldy měli dostat procentuálně mnohem větší nerf. Teď to vypadá tak, že taková E-50M má místo 270 standard 240mm a místo 330 gold 310.. Penetrace goldů se měla posunout na úroveň původní penetrace standardek. Takže vlastně teď začnou goldy spamovat i tanky, který doteď nemuseli a ta hra bude ještě víc nobrain (a samozřejmě víc prem. účtů, páč by to každýho zruinovalo jinak).
@Say (15.06.2015 20:40): Pokud je to T110E5, Obj. 140 a AMX 50b, tak je to ten domination mód. Něco ve stylu capture the flag, spawnuješ se, když umřeš atd.. Je to dobrý, když nechceš v té hře nic řešit a prostě jen kydlit a nestarat se o výhry/prohry.
Jsem se přihlásil po 2 letech a na účet mi přišly 3 tier 10. To je nějaký dočasný event?
Tak, vcera v CW 2x top damage s KT. Kam se hrabou nejaké IS3ky.
I nejaky tym z TOP100 jsme naklepali, a to nas bylo jen 11 proti 13.

Skoda ze v tehle kampani nejsou zadne zajimave ceny - kdyby se mi chtelo utracet 12k goldu za tank, tak se jim na IS5 vyseru a koupim si radsi T54prot...
Testuju JTigera 88mm a zatím to vypadá jako hodně kvalitní premiák. Zatím jsem dal jenom 6 bitev, ale daří se mi s tím. Kdyby to mělo motor a maximálku stejnou, jako klasickej tiger 2, tak by ten tank neměl chybu. Stará dobrá dlouhá 88mm krájí 8. tiery jak máslo, DPM to má celkem brutální, 0.31 přesnost taky dělá svoje a vydělává to tak 80k čístýho průměrně, když člověk nastřílí kolem 2,5k dmg. Kdyby měl někdo možnost bonus codu, tak doporučuju.
SU-85B mi prisiel celkom killer. 130pene a 160dmg na 4-tiere pri tej kadencii riadne zaboli. A netrpi na az tak na MM.
jj, po nerfu dohledu je lepší (stále stejný) Hetzer oproti oslabené T40. Matilda je super, ale trpí s vyššími tiery . Marder je dobrý, ale závislý na mapě. Francouzký marder tedy FCM40, je stále super, dohled 400m nemá chybu, v městě je to pochopitelně špatné, ale v otevřeném prostoru ..... :)
@Gordon (11.06.2015 19:34): AMX 40 je pro mě taková horší Matilda, na low tierech je nízká rychlost prostě smrt, pokud proti tobě nenajíždí lidi, kteří neládujou goldy popř. nestřílí vyšší tiery (takto jsem s kačenou dal Mko, jel jsem asi 12 km/h dopředu a všichni ostatní jeli přímo naproti mě.. ani jeden nepřežil :D)

@pipboy (11.06.2015 20:09): T18 nějak nerfli, ale jen co se pohyblivosti týče, houfnici to má pořád myslím. Ještě si teď vybavuju, že ten tier 4 Marder 38t byl hodně dobrej. Nicméně Hetzer má výhodu one-shotů a pancíře na svým tieru..
@Bursoft (11.06.2015 19:13): Na tier 4 asi nejde nezminit Matildu, ale treba kdyz se mi dari s Alectem, tak je to taky prdel.
T18 nevim jestli uz nerfli. Prijde mi ze nejvic lowtier pedozmrdu nekde kempi s tim francouzskym Marderem.
@Bursoft (11.06.2015 19:13): Pro mě taky hetzer... :D (mam na něm i nabiják a ženskou) potom se mi strašně líbilo amx 40 to je taková pancéřová svině, potom americkej stíhač s houfnicí (t40 myslím) a taky lehký stuarti. ale teď jsem si oblíbil PZ 1 C (3 tier) s nabijákem na 40 ran.
Včera jsem po měsíci zapnul WoTko a řekl si, že se nechci hned stresovat, tak jsem naladil Hetzera. Mě tak napadá, jakej pedobear je do 4. tieru podle vás nejlepší? Jak vidíte, za mě Hetzer, ale zajímá mě, co hrají ostatní, když chtějí pedobeařit.. :D
Zláštní hned po akci na zlaťáky zaznamenávám samý výhry, při akci samí porážky. :D
Nevím co je mmr mm, ale pokud to znamená něco jako skill-based mm tak nejsem pro.
To se po tolika letech ještě někdo pozastavuje nad úrovní hráčů ve free MP hrách? :D
Ještě furt trpí WoT syndromem retardovaných hráčů, nebo to už nějak ošetřili?
@Gordon (24.05.2015 05:37): Nekupuj nic, jsou to vyhozené peníze. Je pravda, že jsem si taky koupil T-25 (je z těch T5 imho nejlepší), ale stejně s ní moc nehraju. Za víc jak půl roku s ní mám asi 30 bitev... Posádku si člověk může najet i na normálním tanku a výdělky u pětek stejně nejsou nic moc.