@oldgamer89 (komentář): Já tedy golf jako sport odjakživa nesnáším, ale i přes tento pro někoho možná krutý fakt jsem dokazál u toho skvostu prosedět kvanta hodin

Tak se pozná dobrá hra :)
@90210 (09.01.2017 21:03): Já se na tom docela vyřádil, her fungovalo asi 40, plus jsem si od kamaráda půjčoval pravé Atari 2600. Ale jak říkáš, jakmile bylo v domě PC, Atari bylo zapomenuté :)
@Zoltan (09.01.2017 20:50): Jo, to tam na tom Atari bylo taky, ale vubec to neslo hrat a to ani na tehdejsi pomery. Bylo tam asi 30 her, ale hrat se dalo tak 7, clovek u toho ale stejne snil o 386, co mel kamos v prizemi. Zadna velka nostalgie.:)
@90210 (08.01.2017 14:45): Je to myšlené tak, že by jich mohlo být méně, ale i více než je maximální povolený počet - třeba v moderních hrách jako Rory McIlroy PGA TOUR jich je víc a záleží na hráči, jaké jsi dá do bagu. No a v pravěkých golfových hrách ještě před WCLB je určitě jen jedna, maximálně dvě :)

Jinak golf jsem nehrál, jen párkrát minigolf :)
@Zoltan (komentář): Pocet holi slusny? Hral jsi nekdy golf? To je jako u kulecniku napsat, ze je tam slusny pocet kouli na stole.:0)

Byl tam bag se standardni naplni a hriste bylo tusim Doral, poznat to ale moc neslo.:0)
Docela vtipny v komentari jako plus zminit, ze s sebou hrac kupodivu netaha jen jednu sand wedge, ale celej bag a muze tedy hole menit...:) BTW ve hre je i jednicka zelezo, se kterou se nehralo uz v dobe vydani hry a dnes jde o skutecnou vzacnost..