@Ross (25.02.2023 09:39): Tak po tom magorovi určitě. Ale je i otázka, zda je správné, že Steam může z ničeho nic na základě jakékoliv stížnosti jen tak vyhodit hru z nabídky. A to, jestli o tom rozhodují lidé nebo robot není problém ani uživatelů ani vývojářů, ale Steamu.
Zase když by se to nějak rychle vyřešilo, mohlo by to prodejům naopak pomoct. O hře se píše a "negativní" reklama, taky reklama. Ale samozřejmě nesmí to trvat dlouho.
@Pluto (20.02.2023 00:26): řekl bych že po tom magorovi. Protože Steam jen reaguje na stížnosti a kdo ví, jestli o tom rozhodují lidé a ne nějaký robot. Jako v případě YouTube, kdy jim YT automaticky smazal video o novém herním režimu.
@styeer (20.02.2023 00:22): Jenže tím, že to Steam zastavil, tak tvůrci vzniká škoda. Když se to ukáže jako neoprávněné, může požadovat náhradu škody? Po kom? Po Steamu nebo tom magorovi právníkovi?
@Gordon (19.02.2023 18:48): Na tom webu je i rozhovor s vývojářem. Chápu to tak, že ten týpek je právník a steam se toho leknul. Ale pochybuji, že by měl šanci. A i kdyby jo, tak přinejhorším se to bude prodávat jinde.
Už to tedy hraji nějakou dobu a musím říct, že mě hra baví. Kdo má rád budovatelské strategie, bude jednoznačně nadšený. Je to typ hry, která vás nepustí, styl: už se vám chce spát nebo čůrat, ale vy ještě musíte dokončit tuhle infrastrukturu. A zrovna začlo hořet. A do toho se zastavil vývoz surovin a začli jste prodělávat. Uběhnou 4 hodiny a furt jste nešli spát ani čůrat. Přesně tohle zažijou milovníci budovatelských her :D

Pár postřehů, + klady, - zápory, = neutrální :)
+ hra se s váma nemazlí :)
+ je tam přehledný F&Q, dostupný při hraní
+ stavba s vlastních zdrojů je opravdu zajímavá věc, ale být kompletně nezávislý je mega těžká výzva
+ vydělávat peníze jiným způsobem než ukazoval Sterak na Youtube (vývozem ropy) je dost složité.

- hra vám neřekne co se zrovna postavilo. A může se stát, že na nějakou budovu či cestu zapomenete
- Stavba infrastruktury je pěkně debilní. Neustále vyrovnání terénu a pak ta cesta stejně nejde natáhnout
- Stavba infrastruktury za vlastní zdroje je sice super, ale cesta se rozkouskuje po křižovatkách, čili si to musíte hlídat
- hra vám neřekne, že nastaly nějaké problémy s výrobními procesy. Vše se dozvíte při klikání na jednotlivé budovy
- optimalizace

= Grafika se mi od začátku prostě nelibí :D ale to je můj problém. Ve skutečnosti to působí mega reálně.
= Nemožnost stavět kostely. Je to sporné. Přece u nás v ČR, když soudruzi stavěli nové města, tak kostely stavěli.

Psal jsem si s autorem hry, a ptal se ho na nákladní lanovky (srdce Ostraváka zaplesá). A autor říkal, že je plánoval od začátku a že budou. To je naprosto skvělá zpráva. Nevím o žádné hře, kde by nákladní lanovky byly. Kromě Trainz, ale tam byly jako dekorace bez funkce
Co říkáte? Podle videí je tato hra neskutečně komplexní a velmi těžká. Strašně se těším a dám si ji nejspíše i si letošní Herní výzvy.