Pro pohodlnější navigaci i přístup k pokročilým funkcím Databáze-her.cz doporučujeme povolit si ve svém prohlížeči JavaScript.

Wing Commander: The Secret Missions


Diskuze

« Novější Starší »
@martinelk (11.02.2015 18:28): Spokojený jsem, je to podle mě dobrý kompromis někde na půl mezi těmi nejlevnějšími hrůzami a drahou profi ligou.
Výhody:
+ Bytelná konstrukce (měl by toho dost vydržet)
+ Těžká základna zaručuje stabilitu, fakt s ním musíš hodně škubnout abys ho dostal z rovnováhy. Díky tomu nepotřebuje přísavky, takže nezáleží na povrchu stolu, na kterém ho máš,
+ Dostatek tlačítek
+ Opěrka pro spodní hranu dlaně trošku ulevuje při delším hraní, v podstatě tu ruku mám na něm položenou

Nevýhody
- Přeci jen není snadné udržet při manévrech osu Z v požadované poloze. Ovládá se rotací páky kolem své osy, takže je pochopitelné, že když za to vezmeš, tak s tím i lehce pootočíš. Holt pedály to nejsou no.
- Chtělo by to trochu tužší ovládání plynu, na to člověk musí trochu s citem.

@Ferdish (11.02.2015 13:36): :D To je fakt že jediní kdo WC hráli na K+M jsme asi my dva. Ale klub masochistů se mi nelíbí, dávám přednost názvu "Klub tvrďáků". :)

@Crash (11.02.2015 12:44): A jsi s tím joystickem spokojený, jak bys ho ohodnotil. Upřímně uvažuji delší dobu nad tím že nějáký koupím ale tenhle jsem ještě neviděl.
@Crash (10.02.2015 23:02): Jo SM1 klame tělem ta první mise je fakt docela jednoduchá ale pak se to rozjede, v některých misích se ti bude smát do obličeje. :) Ale ke konci obtížnost poleví. Jinak na čem to hraješ? Na K+M?
Tak poté co jsem dal první misi v klídku hned na poprvé, jsem si říkal, jestli ty řeči o vyšší obtížnosti nekecaj. Ale nejspíš nekecaly, právě jsem konečně úspěšně dokončil druhou misi asi na sedmý pokus, bolí mě ruka a jdu spát. :)