Windstorm: The Game

Ostwind: Das Spiel, Windstorm: Start of a Great Friendship

27.07.2017
14.12.2017
27.11.2018

Windstorm je dětská hra na motivy knižních bestsellerů Martine Alette Narvesen a současně poměrně úspěšných filmů, u nás promítaných pod názvy Vichr a Vichr 2. Hrajete za čtrnáctiletou Miku, která společně se svým koněm jménem Windstorm plní různorodé mise a úkoly, jež jí zadávají postavy, s nimiž se v průběhu hry setkává.

Mise lze přijímat přímo v hlavním menu a po konverzaci s osobou, která úkol zadává, se vydat k jejich splnění, nebo se přemístit krajinou na určitou pozici na mapě, kde obdržíte konkrétní zadání. Splnění mise je odměněno zkušenostními body, které zvýší úroveň vašeho vraníka a posílí některý z jeho atributů, jako je rychlost či vytrvalost. Kromě plnění misí můžete jen tak bezcílně cválat v sedle Winstorma rozsáhlou mapou a okolím panství Kaltenbach, případně pátrat v krajině po množství různě ukrytých objektů. Mimoto se musíte postarat o vašeho čtyřnohého přítele, pravidleně jej krmit a hřebelcovat.

Windstorm: The Game je hra vytvořená kompletně ve 3D, kterou doprovází originální soundtrack z původního filmu. V roce 2019 bylo vydáno pokračování nesoucí název Windstorm: Ari's Arrival.