Pro pohodlnější navigaci i přístup k pokročilým funkcím Databáze-her.cz doporučujeme povolit si ve svém prohlížeči JavaScript.

Diskuze

Za mě volba hry dobrá, bavilo hodně. Obtížnost je vyšší, ale pořád se to dá, třeba Castlevania nebo některé shmupy od Konami byly tužší :) Mezi jednotlivými obtížnostmi moc rozdíl nevidím, jak člověk dá Easy, stačí se naučit jednu novou mapu a dá i Normal, další extra mapu a dá i Hard. Přijde mi, že u ostatních arkádovek obtížnost normálně poskočí víc. Gameplay byl trochu nezvyk a chvíli trvalo se odnaučit vyhýbat všem projektilům (neustále mě to svádělo automaticky odskakovat) a fakt se soustředit a reagovat jen na místa dopadu.
@Fritol (18.05.2024 08:43): no to doufám, že příští měsíc bude jednoduchý. Tohle bylo fakt peklo :-D
Jinak, natrénovat se to dá. Hned ta první mapa, po chvíli zjistíte odkud kdo chodí a tak to pod tlakem kropíte jak to jde. Nejvíc mě vždycky sere ten blbej agent, co tam běhá jak kokot a pak zničehonic vystřelí. Tam jsem byl většinou v hajzlu.
@Fritol (18.05.2024 08:43): Zatím jsem zkoušel Wild Guns jen jednou, od té doby se ho bojím znovu zapnout. Nestíhám absolutně, už na to asi nemám reflexy nebo nevím :D Skáču tam jak jeliman, absolutně netuším kdo kdy mě trefil, jdu do další fáze, tam chcípnu, musím znovu od začátku a tak furt dokola. Pak si pustím gameplay, kde nějaký jantar hraje na hard a za celou hru se pohne tak 8x a dá to, zmetek. Asi už moc na mě tady ty hry. ALT+F4.
@jvempire (18.05.2024 08:48): Co jsem tak četl ohlasy, tak případné obtíže řeší trocha grindu. Takže asi jako většina JRPG. Ale nebude toho nejspíš moc, když herni dobu většina uvádí něco nad 15h.
@malarkey (komentář): Taky si říkám, že někdy je ten výběr hodně náročný. :D ono to teda k těm starým hrám patří, kor když jde o arkády, ale pokusíme se na to do budoucna brát víc ohled. Příští měsíc bude jednoduchý ale. :)