Pro pohodlnější navigaci i přístup k pokročilým funkcím Databáze-her.cz doporučujeme povolit si ve svém prohlížeči JavaScript.

Wave Race 64

Wave Race 64: Kawasaki Jet Ski

01.11.1996
06.08.2007
11.08.2016
80
1 hodnocení Platformy
Žánr

Forma
placená hra
Rozsah
samostatná hra
Multiplayer
ano

Wave Race 64 je závodní hra, kde ovládáte vodní skútry a nástupce hry Wave Race, která vyšla v roce 1992 na Game Boy. Hra byla vydána v Japonsku roku 1996 jako jedna z prvních na N64 a byla mnohými chválena za na tu dobu velmi povedenou grafiku, reálnou fyziku a hlavně za detailní vodní prostředí a vlny.

Hra obsahuje 3 režimy pro jednoho hráče (časové testy, mistrovství a stunt mód) a multiplayer. V časovém režimu závodíte ve zvolené trati a musíte dosáhnout co nejlepšího času. V režimu mistrovství si vybíráte ze 4 obtížností a dle toho, kterou jste vybrali, závodíte na různém počtu tratí, které ještě mohou být rozdílné dle zvolené obtížnosti. Jako checkpointy v závodu slouží různě barevné bóje a pokud minete pět bójí, jste diskvalifikováni. Bóje jsou červené a žluté a každá barva musí být projeta z jiné strany. V režimu Stunt mód musíte projíždět prsteny a provádět různé triky, za což dostáváte body dle složitosti triků.

Ve hře si můžete vybrat mezi čtyřmi závodníky. Každý z nich má své silné a slabé stránky, takže je na vás, se kterým Vám závodění bude nejvíce vyhovovat.


Diskuze ke hře

Doposud o hře nikdo nediskutoval.


Nejlépe hodnocené komentáře

Doposud ke hře nikdo nenapsal komentář.