Pro pohodlnější navigaci i přístup k pokročilým funkcím Databáze-her.cz doporučujeme povolit si ve svém prohlížeči JavaScript.

Warhammer 40,000: Kill Team

13.07.2011
02.08.2011
22.05.2014
45
2 hodnocení Platformy
Žánr

Forma
placená hra
Rozsah
samostatná hra
Multiplayer
ne

Warhammer 40,000: Kill Team vyšel v červenci 2011 pouze pro konzole Xbox 360 a PS3. Sloužil tehdy především jako tahák na Warhammer 40,000: Space Marine (2011) a PC portu se dočkal s tříletým zpožděním.

Zhostíte se role elitních vojáků Space Marines, vyslaných na obří vesmírnou loď Ork Kroozer, která je plná Orků a Tyranidů, s nimiž míří do důležitého výrobního sektoru Impéria, pročež je potřeba tuto hrozbu co nejdříve eliminovat. Kampaň můžete projít sami, nebo se spoluhráčem v kooperaci. Úkol je jednoduchý - zničit všechny nepřátele Impéria lidstva!

K dispozici jsou čtyři povolání, dvě na útok zblízka a dvě na palebnou podporu z dálky. Každé povolání se vyznačuje unikátními schopnostmi. Librarian tak může vyvolat psionickou bouři a techmariňák zase vytvářet bolterové věže, jež poskytnou Kill Teamu potřebnou palebnou podporu. K dispozici jsou i v misích power-upy, skýtající všemožné bonusy, jako je plné zdraví, ochrana proti zbraním na dálku a mnohé další.


Diskuze ke hře

Doposud o hře nikdo nediskutoval.


Nejlépe hodnocené komentáře

Doposud ke hře nikdo nenapsal komentář.