@Jack_Dark (03.05.2016 17:45): No, tohle nezestárlo moc dobře!

Každopádně se mi poslední dvě hraní stalo, že najednou ve hře přestane hrát zvuk a jede jen hudba. Nějakou chvíli potom crashne i hra. Setkal se s tím někdo taky? Jako misi stihnu dokončit, ale už jsem takhle opakoval dvě a nechcee se mi to kvůli tomu zas hrát.
Když naposled něco teasovali, tak to byl Necron hrdina do DoW2. Podruhé už snad takhle trollit nebudou.
Pro mě velké zklamání, jak jednička tak dvojka, geniální strategie nahrazena rádoby akční zábavou :/
Teď jsem znova dohrál kampaň za Imperiální gardu na hard, ale nezapočítala se mi do statistik, navíc nějak se kously archievmenty (ty jsou mi celkem jedno, ale ta statistika naštve).
Na steamu za 10. Kupujte. Ten GfWL pazmek to nemá, coop pro dva hráče to má a velmi zábavný The Last stand, kde tři hrdinové čelí 20 vlnám měnících se mobů. Taková zábavnější a rychlejší obdoba MOBA věcí.

Každý level odemkne hrdinům nový equip, který garantuje různé skilly, takže buildů je tam dost.

A je to Warhammer.
Ja bodkina uplně chápu. Zasazeno do našeho světa tak by to byli normální vypatlaní náckové, nebo naboženský fanatici atd. prostě hnus...

Ale přeci jenom ve světě warhammeru to jde pravě brát, že to jsou pilíře lidskosti a odhodlaní rytíři v blištivé zbroji ...bla bla bla...prostě ne záporáci... a celkem je žeru...
Hamster: Určitě z části. Já W40k neopovrhuji, mám ho rád jako herní setting. Žít bych tam nikde nechtěl.

JD: Nemrtvý císař na Zlatém trůnu Terry prahne po pomstě a využívá k tomu celé lidstvo. Fantatičtí služebníci, kteří zabijí kohokoliv o kom si myslí, že je kacíř. Komisaři popravující vlastní vojáky, masakrující civilisty když se to hodí. Inkvizitory přeskočím úplně. A nejhorší na tom je, že tam není nikde naděje. Úpadek je nezastavitelný. Konec, šlus.

Je to takový 1984(omlouvám se za tuto volbu, ale nic jiného bez špetky naděje mě nenapadá) dohnaný ad absurdum.

BTW - jo, rád se zamýšlím nad hrama.
Bodkin: Otázka je v jakým slova smyslu tě to universum šokuje, jestli po stránce kvalitativní nebo obsahové?
V tomhle ohledu snad w40k zas tak nevyčnívá. To jen jsme to zvyklí u her tak nevnímat a ne každá ti předhodí nějaká hlavní motta, která tě trknou.
Já si to vždy rád zahraju, ale když se zamýšlím nad tím universem, tak mě z něj mrazí. To je vše.
Správě. Nehodlám hrát za někoho, jehož hlavní motto je - An open mind is like a fortress with its gates unbarred and unguarded.

Ono, z celého stavu W40k, postupů, válek atd je mi nazvracení. Ztělesnění noční můry.
Tak tady můžeš hrát kampaň za všech šest ras za Space Marines nemusíš hrát vůbec ;)
HoHoHo. Příště by mohli udělat IG nebo eldary rovnou jako hlavní kampaň. Kdo má pořád hrát za ty idiotské spacemarines.