Do hry se přidávají pouštní mapy a britské mapy, jediné co mě mrzí že není žádná puštní letecká mapa
Ty vole... Co to udělali v té aktualizaci, vidím letadla velké jako kdybi byli 150 metrů ode mně ale oni jsou daleko kilometr, a aby to bylo víc do očí bijící tak ty letadla jsou vidět skrz to mé letadlo. Co to je? :D
To je ůčel nebo chyba?
Blbne mi ovladani letadel, zkoušel jsem v nastaveni, ale nevim co s tim.
Tahle hra má celkem zásadní problém v grafickém nastavení. Když má člověk slušný HW a chce si užít parádní grafiku, získá obrovskou nevýhodu vůči těm, co to hrají na ultra low nastavení. A mnozí to tak mají záměrně. Totiž mít krajinu se stíny, bohatou vegetací a stromy je fajn, ale hledat v tom tanky je celkem utrpení. Tímhle ta hra dost trpí. A možnost vypnout v grafickém nastavení trávu úplně je celkem padlé na hlavu.
@Say (24.02.2015 11:10):
Pohled řidiče je zbytečnost, a vlastně úplně všechno když přijde na to, že největší problém jsou mizející tanky potažmo celé baráky když si zaměříte střeleckým hledím, tanky co nemaj hitbox, prakticky půlka tanků co má Battle Rating vycucaný z prstu, a hlavně legální exploit kterej zabíjí celé Sim Ground Forces: vypnutelné objekty na mapě.

Holt oni velice dobře ví jak prioritizovat co hra potřebuje nejvíc :D

Ale i na tyhle chyby dojde, tak jako došlo na tu nemožnou exploiterskou artilérku.

Jinak ten super Sim event by měl být normálně místo toho co je Sim teď, hodně sem si ten event oblíbil.
Tak dostal jsem se k prohlížení manuálů a knížeček ke compu a narazil na ten kupón od Grafické karty :)

Mám na prodej herní kredit v hodnotě 1000kč a nechal bych ho za 350. Platí to do 17.září 2015. Jestli má někdo zájem tak pm. Mám jeden kód pro tuto hru.
@Akhera (23.01.2015 20:50): Jo,myslel jsem to prodat :)) Já vim,že by to asi šlo,otázka je za kolik se to tak asi dá střelit a kde :)

Případně jestli to hraješ,kolik stojí normálně koupit těch 10000zlatých? 6e bych to hodil někam na to jejich fórum s 60% slevou,nebo tak něco.Fakt nemám představu.

UW5TA-3KPYS-NMTNW-8X8UA-A3R7B-TUKCN

TANK T-26 + LETADLO HAVOC MK.i + 500 GE

Kód je z Levelu. Platí do 8. února
Ta první verze se mi líbila víc. btw. rusové tam nějak moc válej :D.
Aboslutně epic. Už to tu bylo, ale tentokrát to má jiný hudební doprovod... Takové trailery by měli dělat na akční filmy a ne MMO=D
Mám 10k golden eagles. Jak s nimi nejlépe jednorázově naložit? Premium tank? Premium account (ale tam mi to časově moc výhodné nepřijde vzhledem k mým možnostem), nějaké upgrady?
Zdravim prave som si kupil joystick, Cyborg V.1 snazil som sa to spustit no akosi sa mi to nedari nerozumiem tomu vsetko ovaladanie som si nastavil rucne no hned ako zapnem hru tak to nefunguje stale ako keby to nebolo nastavene na joystick ale na klavesnicu a mys, mohol by mi niekto poradit? Dakujem
Zdravím. Můžete mi prosím poradit jak koupit novou munici k tankům? na ps 4. Jinak hráli jste nekdy panzer front na psx? Spolupracovali na ni tankysti všech stran. 10 let stara a lepší než tohle.
@Hoonza (28.06.2014 21:23): as i said earlier... velitel ovládá ten tank, nikoliv řidič, podle tebe by ses musel přepínat mezi posádkou a to je dost naprd pro MMO (to bych bral pro singleplayerovku)
@Arc (28.06.2014 20:27): No to je mi jasné, že tank řídím z pohledu velitele, ale prostě když řídím nějaké vozidlo v nějakém simulátoru, tak chci jezdit z pohledu řidiče... Závodní simulátory se taky nehrají z pohledu pasažéra, který sedí na zadním sedadle :-))
Jinak ta artilerie mě zrovna moc netrápila, za celou hru jsem zemřel kvůli artilerii max. 3x. Ty lepší tanky počínaje Pantherem jsou vůči artyně o něco odolnější a pokud člověk hraje stylem že spíš střílí z větší dálky a kryje team z boku, tak se málokdy stane, že by na něj někdo poslal natolik přesnou artilerii, která by ho ohrozila.
@Hoonza (28.06.2014 19:59): to poslední je subjektivní pocit, tank ovládá Velitel (a za toho hraješ), nikoliv řidič to ale jen tak mimochodem :)

Jinak víc hře škodí samotná artiérie než nevybalancovaná letadla (a tím nevybalancovaná nemyslím jejich poměr v teamu).
Příjde mi, že se z toho stala docela frustrující kravina. Arkáda je vyloženě pro debily, tu ani nemá smysl hrát, nedokážu si představit, že někoho může bavit hra, kde má tučně označeného nepřítele a střílíte na sebe skrz stromy z jednoho konce mapy na druhý. Je to jako hrát Counter-strike na serveru, kde všichni hráči mají wallhack.
V RB je zase otravné to letectvo, vždycky to výjde tak, že oblohu ovládá jen jeden tým a ten druhý na ni sere, takže buď budete jezdit v tanku a nechat na sebe padat bomby nebo vezmete stíhačku a vydáte se proti pětinásobné přesile. Pokud náhodou hrajete za Němce, tak si můžete být na 100% jistí, že vás na obloze na jednu ránu smázne Jak 9T. SB je zase otravné pohledem z věže. Když už to má být jakože simulátor, tak chci řídit tank z pohledu řidiče a ne z věže :)
Vyhrál jsem si všechny tanky, co jsem chtěl a je to pořád na jedno brdo. Člověk se honí za nějakým tankem a až ho po pár desítkách hodinách získá, tak zjistí, že je to furt stejná nuda.
@Say (20.06.2014 20:39): Na druhou stranu, kdybys mohl mít King Tigera po pár hodinách hraní, tak by to taky nebylo úplně nejlepší :-)

Jinak Gajiin má u mě plus za to, že přidali novou mapu, která se konečně trochu blíží k tomu, co jsem ve hře chtěl vidět a taky za to, že nahráli zvuk pro Panthera, ačkoliv asi jen z volnoběhu.
Mno, začíná to nudit. Progress je tu ještě pomalejší než ve WoT (nebo tomu už prostě nejsem schopen obětovat tolik času), map je málo a ty rozlehlé mapy jsou takové o ničem...
@Arc (15.06.2014 18:04): Stug F a Pz Géčko a oba mají dlouhé kanony. V míření asi nebudu úplně nejhorší, když docela často mívám 10-15 zničených nepřátel za kolo. Prostě to byla nějaká blbost, KVčko ode mě bylo 10 metrů s urvaným laufem a nezbylo mu nic jiného, než na mě pomalu najíždět, tak jsem ho ostřeloval zepředu a házelo to jen nějaké body za zásahy s minimálním poškozením a nebo "target undamaged" a to jsem střílel do citlivého místa. Na stejnou vzdálenost jsem na jednu ranu zabil Tigera.

Jinak takových momentů už tam bylo víc, občas mi příjde, že i ten ukazatel poškození nepřítele nekoresponduje s tím, co se mu doopravdy stalo.
WT má teď podobnou hráčskou základnu jak u WoT během closed bety... Hráči hrají, nenadávají si (převážně), snaží se spolupracovat. Menší popularita a nálepka "closed beta" prostě gameplay tohoto typu her zkrátka svědčí.
@Hoonza (15.06.2014 16:05): to sou Fka (stug F a Pz4 F2) s tou dlouhou 75mm ? tak to je tvoje mínus že neumíš mířit :D já si s tím dám cokoliv i na kursku :D a KVčko nepředstavuje problém (a KV-2 už vůbec ne)
Hraje někdo s Pz. IV ausf. H? (ten s šircnami na bocích). Příjde mi ten tank nějaký zabugovaný - v 90% případů se po zásahu zasekne věž a je jedno, kam nepřítel mířil... Je to docela frustrující, celkově ten damage je tam asi nějaký dojebaný, protože když jsem vrcholem věže zavadil o skálu, tak mi tam skočila hláska, že jsem poškodil pás lol. On to asi nebude jediný tank, u kterého je něco špatně. S 76mm kanonem jsem střílel na KV1 čelně z 10m 5 střel a nic to nedělalo :D Prostě čím vymakanější damage model, tím víc bude nefunkční.
To je fakt potřeba na každý další rank ve stromě koupit všechny předchozí stroje?
@Say (01.06.2014 22:09): Podle mě by kvalita květinek šla snížit.
Optimalizace ještě nějakou dobu potrvá. Samozřejmě otázkou je jak moc optimalizovatelná hra je. Jak už jsme tady několikrát řešili, tanky (plné detailů a složité geometrie) na zemi (plné detailů, geometrie a trávy) budou žrát zákonitě víc než letadla (převážně jednoduché geometrie) v prázdném prostoru (s občasným mráčkem a velmi nedetailní podlahou).