@Hoonza (01.06.2014 19:52): Pokud hraješ Simulator Battle, mít trávu vypnutou či zapnutou je den a noc. Tráva je ta úplně nejzásadnější věc, která tankům zaručuje maskování. Vypnout si trávu je velká výhoda. I v tom WOT to udělá velký rozdíl v přehlednosti, i když tam jdou vidět siluety i skrz trávu a keře. Ve WT to potom mád dopad na samotnou viditelnost. Toto je prostě prvek který neměl být vypnutelný.
@Hoonza (01.06.2014 19:52): na kursku je tráva hodně vysoká a na těch kopcích se třeba nižší tanky schovají a to je pak docela brutální nevýhoda

@pipboy (01.06.2014 19:45): tys měl rifta ? mmmm chtěl bych někdy zkusit :) jinak arty mód je pěkný cheat do simulátorů a doufám že to předělají
Trávu mám vyplou jednak kvůli FPS (teď mi to drží na max. settingu na 60, ve sniper módu kolem 50FPS, s trávou to je tak 10-15 FPS horší) a jednak kvůli o dost lepší přehlednosti. Možná kdyby ji udělali třetinovou, tak by to bylo lepší.
Já mám trávu taky vyplou, ne kvůli výhodě (která mi nepříjde nějak dramatická), ale kvůli tomu, že se mně prostě nelíbila a navíc mám bez ní lepší framerate. Ono je celkem jedno, jestli tam ta tráva je nebo ne, lidi na sebe stejně střílí naslepo i přes tromy.
@Arc (01.06.2014 19:40): no po tom co jsem zmenil ovladani na tanky mam problemy se s letadlem jen odlepit od zeme :)

Ale trosku ted lituju ze jsem prodal rift, ten tankovy pohled v simulatoru je presne to co bych si predstavoval.
Jo posledne me kosila nejaka BT-7 na spawnu a vsechno co jsem videl ja byla trava. Coz me teda sere snad jeste o neco vic jak nechranene spawny (ze si clovek vypne travu a hned ma vyhodu jak prase). Jinak jsou simulatorovy bitvy prekvapive fajn.

(Akorat teda nahodou jsem vlez do letadla a neni mi uplne jasne jak si ta hra predstavuje ze v simulatoru pres kokpit zamerim a znicim cokoliv na zemi.)
@Hoonza (01.06.2014 18:34): Já to tak taky občas dělám. Je to dobrý zdroj fragů=) Ale s 10 vteřinovou invicbility se dokážeš ubránit. Jednomu. 2 domluvené jsem zatím neviděl.
Už by mohli konečně dát nějaký spawn protection... Pokaždé když hraju realistickou bitvu, tak se tam domluví nějací min. 2 kreténi, kteří obsadí nepřátelský spawn a pak to tam vesele ničí
Tak pár simulátor bitev a musím říct, že to je fakt paráda. Zatím teda jsem ve fázi kdy nemám vůbec páru o kterékoliv z map, takže jásám kdykoli se mi podaří někoho potkat.

Ovládání jsem si už nějak osvojil a podařilo se mi něco rozumného si nastavit. Teď už mě fakt sere akorát ten HUD. Zvlášť furt čumět do levého horního rohu na otáčky motoru je opruz jak sviň. No a pak samozřejmě ta mapa.
Hmmm... Dovedu si představit, že u tohohle nějakou dobu strávím. Letadla teda zcela ignoruju.
Dufám, že do budoucna budou mít tanky ovládání zcela nezávisle nastavitelné. Chybí takové základy jako plynulé omezování rychlost na klávesnici nebo zamykání věže v závislosti na trupu tanku (teď to jde jenom v zamknout na určitý bod v prostoru).

Jen ty čekací doby jsou teda síla...
@Say (22.05.2014 17:41): O to nejde. Jde mi o to, že hra nastavení M&K bere stejně jako nastavování joysticku, navzodry faktu, že jsem si vybral možnost "pouze klávesnice".

Zkoušel jsem ovladač a i ten je dost na prdlajz nastavitelný.
@LIUWIL (22.05.2014 17:29): Ale prdlajs... Lepší hodně a nepřehledně než naopak. Možností nastavit si kde co vítám otevřenou náručí. Hlavně dnes, kdy se všechny možností voleb osekávají na minimum.
Mě snad jebne... jedno z nejdebilnějších nastavování ovládání pro M&K co jsem kdy viděl.
@Say (22.05.2014 13:26): Už se mi nestává že bych v SImech čekal 5 minut, to v CBT bylo každou bitvu, jinak Kursk je naprosto nejlepší mapa a pokud vím tak je k dostání jen v Simulátorech :)

@sxg (22.05.2014 14:47):EDIT: http://forum.warthunder.com/index.php?/t ... -vertical-targeting/

EDIT2: Koukám na to vid od Thorvalda, já zažíval v CBTčku úplně opačné bitvy, s Tigříkem sem pokaždé dostal oneshotdeath od T-34-85 (většinou od D-5T varianty) do věže (mantlet)
@Arc (22.05.2014 12:44): No tak vypadá to, že i tady Němci jsou pořád přesnější než rusové a mají taky nižší balistickou křivku... Jediné, co u tanků opravdu chci, tak je přesný kanon. Víc nepotřebuju. A kdo byli za druhé 2. největší pohromou na velké vzdálenosti? JT, Pantheři a Tigrové. To snad bude platit i ve hře, která se tu WoT arkádovost snaží potlačit po všech stránkách.

Jo a hraju zásadně historické bitvy. Arkáda je fakt nezáživný mišmaš a realistické bitvy se člověk večer zatím nedostane=(
Game is not activated for this account.

WTF? A řeší to docela dost lidí...