@Vodny (26.08.2013 21:36): ovládání na hovno co? :DDD to war of roses se prostě nedá, ta grafika je tam tak dělaná debilně, že člověk prostě ani z prdele neodhadne kdy má již na dotyčného se zbraní dosah nebo nemá :DD
Tak jsem zkusil alphu War of the Vikings a zdá se to stále stejné, neohrabané souboje a jediné co je lepší než v Chivalry je střelba z luku/kuše.
zahraju až dokončej emulator :P je pravděpodobné, že do konce roka by to mohlo bejt a do příštího na 100%
@Aba (25.08.2013 21:50): Můžeš mi klidně vyprávět o marném těšení, já jsem totiž Warhammerák... :-D
Magie mi nevadí, pokud je to fantasy svět, ale souhlasím, že bych taky ocenil nejen plytkou hru, kde naháním vlky, abych dostal novej skill a mohl zabít skřeta, celej motor hraní je pak jen výbroj a bezduché PvP...
@Logan (25.08.2013 17:49): tak to jsem rád že se ti můj příběh líbil XDD

A to ani nevíš jak jsem se na to jako věrný fanoušek Mount and Blade těšil! Jsem si říkal ty voe Dělá to paradox a ty krávo a ještě to bude online, doufám že je to mmo s klanovými bitkami o města(to nebylo xD) a vesnice, se systémem vztahů a vazalství mezi hráčskými frakcemi(to taky není :D) Kde budou usilovat o hegemonii ve velkém otevřeném světě(to taky není) moci nahánět hráčské lapky a hrdlořezi(co myslíš?) a bránit kupce a vlastní mocenské ambice...ok..pak samozřejmě tyhle mé naivní představy zabilo samotné získávání si infa o hře XD

Každopádně až taková hra bude!!! bez zasrané magie a rpg jen o skillu velký svět a dobývání atd.(to co jsem si vyonanoval výše), tak budu šťastný!!!
[neexistující komentář]: Tak ten konec mě rozsekal jako už málo co!!! :-D