Pro pohodlnější navigaci i přístup k pokročilým funkcím Databáze-her.cz doporučujeme povolit si ve svém prohlížeči JavaScript.

Wanted Guns

Wanted: Dead or Alive

01.12.2003
39
18 hodnocení Platformy
Žánr

Forma
placená hra
Rozsah
samostatná hra
Multiplayer
ne

Hra Wanted: Dead or Live (nebo také Wanted Guns) se odehrává na pozadí občanské války ve divokém západě, konkrétně v Texasu. Ústřední postavou je reverend Devlin, který byl kdysi vůdcem mexického gangu Los Gauchos. Když se gangu povedlo ukrást velké množství zlata, rozhodl se Devlin pláchnout. Pochopitelně i se zlatem. Když však po deseti letech zemí otřásala občanská válka, co čert nechtěl, vyplavali napovrch Devlinovi bývalí kumpáni a chtějí se mstít.

Ve hře Wanted Guns si užijete nebezpečné přestřelky mezi domy, skalami a dokonce i na vlaku, nebo budete účastníky zběsilé honičky na koních.


Poslední diskuzní příspěvek

Díky za tipy. Všechny ty hry znám, ale nezkoušel jsem je zatím. Bohužel to Red dead redemption ani nevyzkouším. Nemám PS3.

Nejlépe hodnocené komentáře

  • PC 70
Wanted Guns jsem dohrál dvakrát a musím zkonstatovat, že mě hra dost bavila, přestože se jedná o celkem průměrný počin ve všech ohledech - přes grafiku, příběh i hratelnost. Něco mě však muselo upoutat, jinak bych ji nedohrál hned dvakrát, přičemž uvažuji i o třetím rozehrání.

Rozumím zdejším průměrným hodnocením, které se pohybují převážně kolem čtyřiceti procent. Příběh hry je plný klasických westernových klišé, grafika je dost podprůměrná a hra ani nic nového do žánru nepřináší. Snad jen bylo zajímavé, že v průběhu hry se občas střídaly pasáže mezi hraním z pohledu třetí osoby, které převažovaly, s pohledem první osoby.

Kladu si však otázku čím mě tento herní počin upoutal více než ostatní? Hra opravdu ničím extra nevyniká, tak proč?

Asi zklamu vás, kteří očekávali nějakou pointu, avšak ani já sám neznám přesnou odpověď na tuto otázku. Nejspíš byla hra ve všech ohledech tak průměrná, že svoji průměrností splnila účel a zabavila mě. Nebo jsem snad nehrál dostatek her z westernového prostředí, tak nemám hru s čím porovnat? Kdo ví, každopádně musím vyzkoušet třeba takové Desperados, to je podle hodnocení jiná liga a je možné, že po dohrání jmenované hry hodnocení u Wanted Guns snížím...
+14