@Jack_Dark (10.03.2024 18:05): jo původně byla 70ka, ale ve výsledku mi přišla příliš vysoká. Poslední level se už dost táhnul a tolik mě nebavil (přestože herní doba je jen kolem 7 hodin) a příběh a jeho zakončení je strašný wtf, který nemůžu říct že by mě zrovna dvakrát naplnilo satisfakcí. Ale furt to v rámci toho bundlu pro fanoušky žánru doporučím, ty bitky jsou tu dost dobrý.
@Fritol (09.03.2024 19:38): Já to zkusil na střední, zjistil jsem že nějak rychle chcípám a nejspíš by mě to odradilo, tak jsem tam dal tu meow obtížnost a baví mě to :)

Ale teď jsem objevil další technickej fakap - vypnul jsem hru (někdy před 90 minutama), jenže exáč furt běží, takže si steam furt myslel že je hra zaplá, takže mi trackoval playtime ikdyž byla vyplá. Jako neumět korektně vypnout exe, to už je krapet trapný.
Druhá mise bez bugů a super. Docela mi ten combat systém sedne, rozhodně mě tu baví bitky víc než u Saints Row. Stejně tak dialogy a ta japonská bizarnost. Kdy prostě jdu po policejní stanici, najdu nějakej kus papíru kde je popis nějakýho případu, a najednou se pustí pětiminutová animace s flashbackem. Pak jdu, moje Hannah se skácí a najednou koukám na anime. Nebo ty minihry. Jako ramen i karaoke bez šance udělat bez chyb xD
Tak mám za sebou první misi. Docela mě bavila, ale technicky by to tedy furt chtělo poladit. Dvakrát za tu jednu misi se mi nespustil skript nutnej k pokračování, a bylo potřeba reloadovat checkpoint a znova vybíjet už jednou rozmlácený nepřátele. To je dost opruz. Snad se to v dalších misích dít nebude.
Jsem v týmu nadšení, pocta Hong Kongským a chlapským akčňákům z osmdesátek a devadesátek. Celé je to ale ve filtru Deadly Premonition, totiž co bylo DP pro Twin Peaks je tohle pro akčňáky. Schválně špatný dabing KDE HLAVNI HRDINKA MLUVÍ JAKO ARNOLD! To došlo jen mně?!?!? Skvělej humor, tuhá obtížnost a skvělá parta postav!
99 Luftballons mě dostalo, kor když to zpívá profesionální zpěvačka. :D Té hře se uplně geniálně daří napodobit staré hongkongské a americké béčkové policejní akčňáky. Se vší tou "špatností" co to obnášelo. :D Jsem přesvědčený že i ten otřesný dabing je vyloženě schválně.
@Charllize (18.02.2023 17:17): Dost dobré, recenze úplně mimo. Většina recenzentů nepochopila, že to není hra pro masy, ale pro poměrně úzkou skupinu hráčů. A ti, kteří to pochopili a zmiňují to, tomu dávají pěkná čísla.

Jediný problém vidím v nevyvážené obtížnosti teda. Pokud to dohraju, tak se rozepíšu v komentáři pak. :D
@Fritol (07.02.2023 22:38): Podle mě to bude hidden gem. V česku to dostane Princ a Makal oba tomu nasadí 4/10 z důvodu že horší optimalizace, zastaralý engine či animace jak z dob PS3 a ende :D Ta hra bude dobrá fakt tomu věřím, ale nějak se mi nechce věřit že by minimálně u nás to udělalo rozruch a ve světě to spíš bude takový gem :D Ale uvidíme, já fakt doufám že to vyjde už jen pro ten skvělý 80-90s vizuál a boží OST.
Tohle má naprosto bezkonkurenčně nejlepší OST za poslední dobu. Nic lepšího jsem ve hrách dlouho neslyšel. Jestli ta hra bude jen z poloviny tak dobrá, jako ten soundtrack, tak je to jasná goty. :D