@Marles (20.10.2020 15:23): Zpětně docela oceňuji tu rozepři mezi id Software a M. Gordonem. Tedy ne rozepři jako takovou, spíše její formu - obě strany k tomu napsaly své a každý si pak mohl udělat obrázek.

V případě Bloodlines 2 se neví vůbec nic, ale vzhledem k tomu, že už je to více lidí (a klíčových k tomu), podezíral bych spíše studio a vydavatele - už jen kvůli tomu, že Mitsodu nahradili člověkem, co dělal Far Cry...

Už se na to vůbec netěším.
@Malignus (19.08.2020 21:19): zase kdoví jestli ten Alexandre vůbec na těch Ubi hrách něco psal, nebo to byl jen takovej ten producent co ostatní kibicuje ale sám nic moc napřímo nedělá. A předpokládal bych, že už většina scénáře bude napsaná. Ale samozřejmě je to stejně nepochopitelnej bullshit, alespoň dokud nemáme víc informací.
@BUMTARATA (19.08.2020 16:37): lolwut, nejdřív Avellone a teď i Bitsoda? Ten Mitsoda co je zodpovědnej za většinu psaní v jedničce? Aha. A creative director taky pryč, nahrazenej tímhle jež dělal Asscreed a Farcry. To by mě fakt zajímalo co se tam semlelo. Z toho statementu Mitsoda netuší..nebo lže, čemuž se mi moc nechce věřit.
No, radši ať si na tom dají pořádně záležet. Lepší rok počkat, než pak hrát paskvil, případně zase čekat na tunu opravných patchů atd. ...
@BUMTARATA (24.06.2020 22:27): "Chápeš, že popisuješ znásilnění, že jo?"

V nějaké velmi menšinové variantě toho, co napsal. Neodstřelujme se tu kravinami s tím, že když někdo něco napíše, tak tu určitě myslí v té nejhorší verzi. Obecně už bych tuhle diskuzi opustil, neb má kulového společného s hrou.
@Marcusss (23.06.2020 21:25): Právě, když se začne sám omlouvat, tak asi ne jen tak pro srandu králíkům, nemluvil bych tedy o honu na čarodějnice. Ta obvinění by neměla být vůbec brána na lehkou váhu, i když se jedná o někoho, jehož práci, jak říkáš, miluješ.

@S4TW (23.06.2020 09:02): Chápeš, že popisuješ znásilnění, že jo?
Mentalně narušení nebo pokrytci, no určitě ne všichni, ale ta část co vidíte na Twtteru určitě ano.
@Marcusss (24.06.2020 07:14): jako kdybych měl svůj dojem o američanech tvořit na tom co jsem posledních pár dní četl na twitteru, tak bych si myslel že jsou snad všichni mentálně narušení.
A pak jsou tu věci jako TOHLE, u kterých si upřímně nedovedu představit jiný způsob jak by to šlo řešit a ochránit potenciální budoucí oběti takovéhodle nechutného chování.
Hleděl jsem do toho celého většinu dne. Většinu doby nasraný na debilitu toho celého - na nepřítomnost presumce neviny. A i s možnou vinou na formu toho jak je to po letech vytahováno, a to i v případech kdy jemu samotnému bylo řečeno, že je to "odpuštěno". V případech kdy on sám se omluvil.

Věc je, některé ty jeho odpovědi co k tomu má docela naznačují uvědomění u něj samotného, že se nechoval přijatelně.

A pak je tu ta věc s jeho koncem v Obsidiánu i pendlování mezi studii v průběhu posledních let. Dost co se proslýchalo je, že se s ním nepracuje nejlíp a většinou se to s ním rozešlo protože se s ním fakt špatně vycházelo jako s kolegou. Že to prostě nestojí za to ani přes jeho špičkovou práci.

Já jeho práci miluju, ale zdá se, že i on sám si uvědomuje, že má problémy.

Myslím si, že vzhledem k tomu, že v jeho případě to ty ženy měly nejdřív zkusit řešit s ním, případně studii co ho zaměstnávají, než to začaly rozmazávat na twitteru. Což ostatně ve spoustě případů...

...ale ne všech. Nejsem pro tyhle lovy čarodějnic. Vedou k nevinným stažených do hromady (myslím, že např. to hlásila jedna ohledně AngryJoe bylo docela vykonstruované a podané tak, že on sám působil jako zneužívaný tou holkou)
Tahle věc se ale spustila okolo některých streamerů v Destiny komunitě, kteří dělali fakt věci, které myslím byly přes čáru - včetně vzájemného sdílení privátních fotek některých ostatních streamerek a holek z komunity, plánování akcí čistě za účelem je lákat na vytváření kontaktů mezi vývojáři, kde by je mohli opít atd.
Je to celé dost ošemetné téma. :/
@Charllize (23.06.2020 11:59): Máš pravdu, zřejmě by to pro ně byl konec. Šlo mi o něco jiného.

Jeho jméno strhávalo samo o sobě pozornost, že byl podepsaný pod takovým množstvím projektů, aniž by se na nich - jak tu bylo uvedeno - nějak výrazněji podílel. Směšný pokus vysedět zlaté vejce. Komičnost toho počínání vyniká právě teď, když se najednou hromadně distancují a ubezpečují, že kvalitu produktů to nijak neovlivní, protože na nich vlastně vůbec nepracoval.
@Jab (23.06.2020 08:41): Ve všech těch věcech za poslední roky na kterých "dělal" Chris Avellone stejně po tom snad bylo jen velmi málo. Nic z toho na mě nepůsobilo jako Planescape: Torment, ostatně snad v něčem to nakonec nevyužili vůbec.
@Bellerofontes (23.06.2020 10:55): Spis to bude tou celkovou situaci ze se kazdy/a hned priposere a i ta nejvic odolna firma nakonec ty vazby omezit musi, jinak by je sezrali za ziva a ohrozilo to cely projekt. Svadet to na to, ze ty hry tim neco sleduji mi prijde podruzne.
@Paul (13.06.2020 21:30): Byla skvělá, jedna z mých oblíbených :-)

@Jab (23.06.2020 08:41): To je samozřejmě byrokratický žvást, který má celou situaci neutralizovat. Zábavné je ale sledovat ten prudký obrat. Nejdříve se všichni mohli přetrhnout, aby pro ně Avellone napsal alespoň několik vět, nyní se stejným zápalem přetínají veškeré vazby, jež ohrožují komerční potenciál. Snad to bude dostatečné poučení pro všechny o tom, jaký zájem tyto hry sledují.
@Jab (23.06.2020 08:41): pokud vim, tak se omluvil svojí ex za to že jim to nevyšlo. Ale ty jeho tweety jsou krapet bizár, tak by mě nepřekvapilo kdyby byl pod vlivem když je psal.
Ožrat se společně s nějakou ženskou a pak jí "zkusit" přefiknout... já nevím no, řekl bych, že se to dnes už překlopilo do takové míry, že se dá téměř na každého něco takového vytáhnout :-)