Pro pohodlnější navigaci i přístup k pokročilým funkcím Databáze-her.cz doporučujeme povolit si ve svém prohlížeči JavaScript.

Vampire Legends: The True Story of Kisilova

61
4 hodnocení Platformy
Žánr:
adventura > hidden object *
Forma:
placená hra
Rozsah:
samostatná hra
Multiplayer:
ne
Datum vydání:
01.04.2013 PC
Vývojáři:
Oficiální stránky:
http://www.artifexmundi.com/page/vampire/
Habsburské země se v 18. století ocitají po velkém moru opět v nebezpečí. V srbském městě Kisilova záhadně umírají lidé a ti, co přežili, začínají opouštět své domovy v obavách, že by mor mohl znovu udeřit. Sám princ Pavel Württemberský povolá na pomoc naši hrdinku a jejího společníka, kteří mají za úkol tyhle záhady vysvětlit.

Hra zpracovává jednu z prvních písemných zmínek o vampirismu a jde tak o hororově laděnou hidden object adventuru. Provede hráče po 62 ručně kreslených obrazovkách. Klasicky nabízí desítky mini-her, puzzlů a obrazovek se skrytými objekty.


Diskuze ke hře

Doposud o hře nikdo nediskutoval.


Nejlépe hodnocené komentáře

  • PC 60
Herní výzva 2017: "To je člen!"

HO (hiddent object) žánru sice moc neholduji, ale upírská tematika je pro mě jedna z vyjímek. Hned v intru mě zaujala věta: "Podle skutečné události". O upírech, ale bez fantasy? To znělo slibně a já začal litovat, že se jedná jen o HO. I proto jsem hře odpouštěl příběh, který jsem už mnohokrát viděl (i když možná byl skutečně první) a nelogické chování postav. Ale u zpracování mapy jsem už skřípal zuby. Tak trochu otráven jsem začal urychlovat průchod hrou, přeskakováním puzzlů, doufaje že to zachrání závěr: Bohužel mě napadl skutečný upír a já ho zabil dřevěným kolíkem. A bonusová kapitola tomu korunu nasadila úplně.

Na minimalistickou HO hru to nebylo až tak špatné. I když epilog to dost vytahuje.

Pro: bonusová kapitola (epilog)

Proti: nenaplněná očekávání

+5(6-1)