Pro pohodlnější navigaci i přístup k pokročilým funkcím Databáze-her.cz doporučujeme povolit si ve svém prohlížeči JavaScript.

Unity of Command: Red Turn

75
1 hodnocení Platformy
Žánr:
strategie > tahová strategie *
Forma:
placená hra
Rozsah:
rozšíření
Multiplayer:
ano
Datum vydání:
21.02.2013 PC
Vývojáři:
2x2 Games
Oficiální stránky:
https://unityofcommand.net/
Rozšíření pro hru Unity of Command: Stalingrad Campaign přináší především novou kampaň za Sověty o 17 scénářích. Kampaň se odehrává v letech 1943 - 1945 a obsahuje například bitvy o Leningrad, Kyjev nebo Berlín. Nové jsou také dva samostatné scénáře za Osu a čtyři multiplayerové scénáře.

S rozšířením do hry také přibyl editor scénářů (také součást patche 1.04). Z 39 nových jednotek je část přístupná pouze v editoru. Několik jednotek je i z dříve nedostupných států – Finsko, Slovensko, Polsko a Jugoslávie.


Diskuze ke hře

Doposud o hře nikdo nediskutoval.


Nejlépe hodnocené komentáře

  • PC 75
Tak tohle si nechám líbit. Red Turn obsahuje kampaň o stejném počtu misí jako dvě kampaně v původní hře - 17! Herní doba tak zhruba odpovídá původní plné hře. V kampani hrajete za Sovětský svaz a postupně vytlačujete Německo od Dněpru a Leningradu až po Berlín. Sice postupem času získáváte početní převahu, ale Německé jednotky dokáží i tak pěkně zatopit. Jednotlivé mise nejsou moc rozsáhlé, takže mi nevadilo ani časté opakování při neúspěchu. Nové jsou ještě dva samostatné scénáře za Osu. Jeden je malý, ale scénář Zitadelle je bitva u Kurska, zajímavý, celkem náročný a dost rozsáhlý. Krom několika nových jednotek nepřináší DLC žádné změny. Stále je nejdůležitější postarat se o zásobování a ideálně narušit nepřátelské. Rozhodně jde o poctivě zpracované rozšíření.
+13