Pro pohodlnější navigaci i přístup k pokročilým funkcím Databáze-her.cz doporučujeme povolit si ve svém prohlížeči JavaScript.

Unity of Command: Black Turn

70
1 hodnocení Platformy
Žánr:
strategie > tahová strategie *
Forma:
placená hra
Rozsah:
rozšíření
Multiplayer:
ano
Datum vydání:
10.12.2013 PC
Vývojáři:
2x2 Games
Oficiální stránky:
https://unityofcommand.net/
Druhé rozšíření pro tahovou strategii Unity of Command: Stalingrad Campaign, které kampaně v původní hře chronologicky předchází. Obsahuje především novou kampaň za Osu, známou Operaci Barbarossa, invazi do Sovětského svazu. Kampaň se skládá z 13 scénářů a končí u bran Moskvy. Obsahuje také samostatné scénáře za Sověty a několik multiplayerových. Nové jednotky pocházejí z ranější fáze války včetně jednotek států jako Itálie, Maďarsko, Finsko nebo Rumunsko.


Diskuze ke hře

Doposud o hře nikdo nediskutoval.


Nejlépe hodnocené komentáře

  • PC 70
Druhé rozšíření pro povedenou tahovou strategii Unity of Command je kratší. Obsahuje 13 misí oproti 17 misím z původní hry a prvního rozšíření. I obtížnost je u většiny z nich nižší a to se samozřejmě podepíše na herní době. Tentokrát vedete v roli Německa útok na Sovětský svaz v rámci Operace Barbarossa. Nejvíce mě pravděpodobně bavilo dobývání samotné Moskvy. Několik nových jednotek ze států jako Maďarsko nebo Finsko je spíše do počtu. Hratelnostně nejsou v DLC žádné změny, zásobování je stále vrcholně důležité. V zásadě jde o balík nových misí a pokud vás Unity of Command baví, není co řešit. Já si užil původní hru i obě rozšíření a teď už se jen těším na druhý díl, který by měl vyjít ještě letos(2019).
+10