Pro pohodlnější navigaci i přístup k pokročilým funkcím Databáze-her.cz doporučujeme povolit si ve svém prohlížeči JavaScript.

Uncharted: Golden Abyss

79
8 hodnocení Platformy
Žánr:
akce > 3rd person akce *
akce > plošinovka
adventura > akční adventura
Forma:
placená hra
Rozsah:
samostatná hra
Multiplayer:
ne
Datum vydání:
17.12.2011 Vita
Vývojáři:
Sony Bend Studio, Naughty Dog (sekundární)
Oficiální stránky:
https://www.naughtydog.com/golden_abyss/
Uncover the dark secret.

Ne všechna dobrodružství Nathana Drakea se uskutečnila na velkých konzolích od Sony. Golden Abyss je přenosným příběhem, zasazeným před události Uncharted: Drake's Fortune (2008). Nathan se vydává na pátrání za pravdou o 400 let starém masakru španělské výpravy, jenž ho nasměruje až ke ztracenému městu Quivira.

Toto město, ztracené v hlubinách středoamerického státu Panama, již po staletí čeká na své nalezení a Nathan zde společně s archeoložkou Marisou Chase svede bitvu nejen s nástrahami nebezpečného prostředí, ale také s konkurenčním hledačem pokladů a jeho "partou", jak už je tomu v sérii dobrým zvykem.

Golden Abyss se hratelností velice blíží hlavní sérii, jedná se tedy opět o mix akce a průzkumu prostředí s řešením různorodých hlavolamů. Ty byly utvořeny na míru dotykovému displeji konzole Vita. Titul pohání vlastní BENDGINE v rozlišení 720 x 408 upscalovaném na 960 x 544.

V únoru 2012 vyšlo DLC Treasure Map, tedy mapa pokladů k usnadnění hledání sběratelských předmětů v každé z lokací.


Diskuze ke hře

Doposud o hře nikdo nediskutoval.


Nejlépe hodnocené komentáře

Doposud ke hře nikdo nenapsal komentář.