True Love

1995

True Love je vizuální novelou s prvky simulátoru a role-playing žánru, podobně jako hra Princess Maker 2. Mimo operačního systému Windows vyšel titul Otaku Publishing i pod PC-98. V roli středoškolského mladíka bude vašim cílem najít tu pravou, než skončí poslední ročník na škole. Každé ráno, poledne i podvečer je nutné naplánovat aktivity (studium, sportování, poflakování). Tyto aktivity později ovlivňují dané schopnosti a to, co se daný den přihodí. Hlavní náplní však bude získání srdce jedné z dívek. Každá z nich má však zcela rozdílné zájmy a záliby.

Hra True Love byla kritiky přijata kladně, především pro své inovativní prvky do žánru, který spíše sazí na jiné prvky než interaktivitu a zapojení hráče.

Velice zábavná hra - skvělé dialogy a erotické scény.
- ovšem doporučuji hru hrát prostě podle návodu ( jako já ) aby jste získali všechny dívky ( obrázky, endingy ) během jednoho hraní.
- hra ke stažení zdarma
- já jsem si nahrál célé svoje komplet hraní - taky uploadnul na YT samozřejmě kromě těch sex-scén - erotická videa tatiž nejsou na YT dovolena.
TRUE LOVE - gameplay part 1