Tak jsem to nakonec dohrál, nebylo to tak dlouhé jak jsem čekal (odhadem 8 hodin), napoprvé se mi podařily 3 zdárné endingy (kamarádka z dětství, majetnická šprtka, "postarší" zdravotní sestra:)). Častokrát vás hra tlačí nějakým směrem, ať už zvolíte cokoliv, což mi nepřijde příliš košér, rozhovory jsou občas pitomé, vývoj postavy k ničemu... nu což, jako netradiční zážitek to bylo fajn.

Určitý prostor k opakovanému hraní tu je, avšak ne že by se mi do toho nějak chtělo.
jel jsem podle návodu - tak jsem získal všechny endingy a asi i všechny dialogy během jednoho hraní:
moje čistá herní doba komplet asi 14 ( uploadnuto asi 11 ) a to jsem si hru pořádně vychutnal :)
- jiné čtecí hry jsou mnohem delší
- brzy si plánuji zahrát další asi zkusím ty Three Sisters´ Story ( to mám koupeno to original CD JAST USA Memorial Collection )
- jinak nějaká akční RPG: Brave Soul- tam je jem minimum čtení - tu hru jsem dohrál už mnohokrát a získal všechny zakončení brzy plánuji si ji zase zahrát.
@Isair (16.08.2012 19:11): Přiliš dlouho ne, toto je pouze na chvilkové hraní - podobně jako PM2 to začne být časem hodně stereotypní.

Každopádně jako menší raritu je to dobré vyzkoušet, také je to vedle PM2, Fatal Relations, Season of Sakura a Three Sisters Story jedna z mála jpn her, které byly rozšířené na většině abadonware stránek.
Chvilku jsem to vyzkoušel a vypadá to (zatím) hezky komplexně a opravdu mi to mírně připomíná ten Princess Maker. Ta herní doba mě popravdě ale trochu odrazuje, přestože je to hra zajímavá, její samotná náplň není zase tak zábavná, aby vydržela příliš dlouho... Princess Maker měl v tomhle ohledu naopak herní dobu tak akorát.

Jak dlouho jste u toho vydrželi, řádově?