Tak to je WTF :D :D Kdyby alespoň šlo růst od semínka až po vykácení nebo spadnutí. Počasí by taky nebylo k zahození. Padání větví, listí ... :D
Z komentářů na Desuře: " Playing this game made me want to play more Woodcutter Simulator 2013" :-D
Tak hry by měly poskytnout neobvyklé zážitky. Být vojákem ve druhé světové, velet římským legiím, vyšetřovat vraždu kohokoliv... nabídnou stovky, tisíc her. Být stromem, kozou, chobotnicí v obleku, jelenem s lidskou tváří či obřím Stalinem však jen málo a bez nich by byl náš herní život o poznání chudší :D
a kolik tenhle hit stojí? proklikal jsem tady gameplay 1 - v čem spočívá hratelnost? inu na vychutnání takové "hry" žijeme příliš rychle a nevšímavě.
a co teda člověk v té hře dělá? Roste a fotosyntetizuje? :D sounds like fun. Ale grafika vypadá pěkně :)
Tak jsem si teď ráno tenhle profil hry rozklikl jen proto, abych se ujistil, že jsem špatně nepochopil název :D
Kvůli tomuhle jsem si koupil bundle. Abych zjistil, jestli je možný něco takovýho vytvořit a chtít za to peníze. :D I když podle ostatních obskurních simulátorů co stojí třeba 20 éček asi jo..