Pro pohodlnější navigaci i přístup k pokročilým funkcím Databáze-her.cz doporučujeme povolit si ve svém prohlížeči JavaScript.

Town of Salem

15.12.2014
03.05.2016
15.07.2016
92
13 hodnocení Platformy
Žánr

Forma
placená hra
Rozsah
samostatná hra
Multiplayer
ano

Town of Salem je multiplayerová hra vycházející z pravidel společenských her Werewolf a Mafia, u nás známé pod názvem Městečko Palermo. Každému hráči se náhodně vygeneruje unikátní role, kterou ostatní hráči netuší a jen za pomocí jeho vlastních přesvědčovacích možností a ostatních obyvatel v městečku musí odhalit a následně popravit znepřátelené týmy.

Hra nabízí několik herních módů. Classic, kde jsou předem nadefinovaná povolání s klasickým úkolem městečka odhalit a popravit mafiány i se sériovým vrahem a opačně. Mód Custom je volně poskládaná hra se stejnými pravidly, jako v Classic. V herní variantě All Any je náhodně vygenerovaný počet mafiánů s náhodnými i unikátními povoláními. Rapid Mode je zrychlená hra s vlastními pravidly a ve Vigilantics se postaví lidé proti čarodějnicím.

Hra vychází na několika různých platformách, včetně handheldových a konzolových, browserová verze je zdarma. Všechny tyto verze jsou mezi sebou propojené a lze hrát napříč všemi platformami. Hra obsahuje i stovku unikátních achievementů, jejichž odemčením získáváte speciální tzv. Town Points, za které lze dokupovat estetický materiál do hry.


Poslední diskuzní příspěvek

Přidány dvě nové postavy - Vampire a Vampire Hunter.

A asi budu muset zase odinstalovat, protože na tom začínám být závislý.

Nejlépe hodnocené komentáře

Doposud ke hře nikdo nenapsal komentář.