Town of Salem

online > online strategie *
online > online RPG
15.12.2014 PC
Town of Salem je multiplayerová hra vycházející z pravidel společenských her Werewolf a Mafia, u nás známé pod názvem Městečko Palermo. Každému hráči se náhodně vygeneruje unikátní role, kterou ostatní hráči netuší a jen za pomocí jeho vlastních přesvědčovacích možností a ostatních obyvatel v městečku musí odhalit a následně popravit znepřátelené týmy.

Hra nabízí několik herních módů. Classic, kde jsou předem nadefinovaná povolání s klasickým úkolem městečka odhalit a popravit mafiány i se sériovým vrahem a opačně. Mód Custom je volně poskládaná hra se stejnými pravidly, jako v Classic. V herní variantě All Any je náhodně vygenerovaný počet mafiánů s náhodnými i unikátními povoláními. Rapid Mode je zrychlená hra s vlastními pravidly a ve Vigilantics se postaví lidé proti čarodějnicím.

Hra vychází na několika různých platformách, včetně handheldových a konzolových, browserová verze je zdarma. Všechny tyto verze jsou mezi sebou propojené a lze hrát napříč všemi platformami. Hra obsahuje i stovku unikátních achievementů, jejichž odemčením získáváte speciální tzv. Town Points, za které lze dokupovat estetický materiál do hry.

Přidány dvě nové postavy - Vampire a Vampire Hunter. A asi budu muset zase odinstalovat, protože na tom začínám být závislý.