Hra relativně věrně imituje a především inovuje pravidla staré a naší generací (narozeni v 80. letech) tehdy relativně často na různých společenských akcích hrané společenské hry Městečko Palermo, ovšem zde je vše komplexnější, navíc klasická interakce tváří v tvář je zde vystřídána pouze textovým chatem (v případě, že pro hraní nepoužijete například i Skype s kamerou), což vám usnadňuje práci ve lhaní. Problém bych ovšem trochu viděl v hráčské komunitě, jejíž průměrný věk bych tipl na 12-14 let, takže místo prohnaných logicky uvažujících jedinců zde máte iracionální snůšku různých pablblů a podobných internetových existencí. Samotná hra je však opravdu skvělá, navíc máte k dispozici i hned několik módů s různými povoláními a pravidly, takže se vyřádí opravdu každý a mně nezbývá než doporučit, pokud tedy máte nějaké použitelné spoluhráče. V opačném případě po pár Random hrách doporučuji již pouze Custom.
Tuhle hru jsem objevil před svou maturitou, někdy na začátku roku, a je tak jednoduché se do ní ponořit až člověk zapomene kolik vlastně je a kolik toho ještě neumí :D
Kdyby se někdo chtěl podívat, tak v těchto videích se snažím vysvětlovat jednotlivé povolání i se základy principů hraní této hry :) Hru už hraji pravidelně X měsíců :)

Town of Salem SEZNAM VIDEÍ