Pro pohodlnější navigaci i přístup k pokročilým funkcím Databáze-her.cz doporučujeme povolit si ve svém prohlížeči JavaScript.

Total War: Warhammer II - The Queen and The Crone

31.05.2018
74
4 hodnocení Platformy
Žánr

Forma
placená hra
Rozsah
rozšíření
Multiplayer
ano

Druhé větší rozšíření do strategie Total War: Warhammer II přináší dvě nové hratelné frakce již existujících elfích ras a dvě legendární šlechtičny. Jedná se o první balíček šlechticů.

Oslnivá Alarielle je královnou všech vznešených elfů po boku svého manžela, krále fenixů, Tyriona z Ulthuanu. Je mocnou kouzelnicí, ovládá vznešenou magii i proudy života. Ve hře vládne frakci Avelorn a je schopná do svých řad naverbovat také vojenské jednotky určené pro lesní elfy a to dryády, stromovce a stromáky. S tímto rozšířením lze nově za vznešené elfy verbovat Sestry Avelornu, nejmocnější lučištnice na světě, jejichž luky jsou tvořeny čirou magií. Služebnice zastávají roli vojenských velitelek, které poskytují armádě různorodé bonusy. Věčná královna je velmi mocná a kamkoliv vstoupí, tam vymýtí nákazy a začnou bujaré oslavy na její počest, což má za následek zvýšenou stabilitu v celé provincii. Pokud je ovšem Ulthuan nakažen jinou rasou nebo proklet nákazou Chaosu, bude královna postupně slábnout, dokud opět nestabilizuje kontinent, aby získala plnou moc.

Sokem věčné královny v tomto rozšíření je ježibaba Hellebron, groteskně masochistická čarodějnice temných elfů, sloužící bohovi krve a krveprolití Khainovi. Hellebron touží po Khainově meči, mocné božské relikvii, která je uschovaná v Khainově svatyni na ostrově nedaleko Ulthuanu, kde meč čeká na svého nového majitele. Ježibaba vládne frakci temných elfů zvané Har Ganeth. Její moc je závislá na rituálech krvavé noci, ve kterých je třeba povraždit nespočet otroků ve jménu Khaina. Rozšíření také obsahuje nové jednotky pro Druchii: sestry masakru, téměř nahé fanatičky vybavené otráveným bičem, a černokněžníky ohně zkázy, jezdce v zajetí boha Chaosu Slaaneeshe, kteří se v bitvě spoléhají na rychlost a magické útoky. Nejvyšší čarodějky poskytnou novou magickou podporu armádě v bitvách.


Diskuze ke hře

Doposud o hře nikdo nediskutoval.


Nejlépe hodnocené komentáře

Doposud ke hře nikdo nenapsal komentář.