Pro pohodlnější navigaci i přístup k pokročilým funkcím Databáze-her.cz doporučujeme povolit si ve svém prohlížeči JavaScript.

Total War: Attila

17.02.2015
75
13 hodnocení Platformy
Žánr

Forma
placená hra
Rozsah
samostatná hra
Multiplayer
ano

Další pokračování série Total War nás zavede do doby rozdělení římské říše a jejího úpadku.
Hra se velice podobá předchozímu dílu Total War: Rome II (2013). Ve své podstatě je to vylepšený předchozí díl, okořeněný o několik zásadních nových prvků. Největší změny vás čekají v samotné kampani, která je různorodější, než dříve. Hrát můžete za Attilu samotného a v kampani za Huny dobývat svět, nebo se mu v tomto snažit zabránit v roli desítek jiných národů včetně upadající a rozdělené římské říše.

Proti přechozím dílům lze jednotlivé regiony v kampani vypálit do úplných základů, kdy je zničena veškerá infrastruktura měst a obnova je nesmírně finančně nákladná. Obsahem hry jsou i historické bitvy, volné bitvy a samozřejmě multiplayer, ve kterém lze hrát kampaň s přáteli v kooperaci či samotné bitvy na bojištích.

Vylepšená je i grafická stránka hry, ve které exceluje oheň šířící se po bitevních mapách a v dobývacích fázích ovlivňující morálku mužů v pevnostech. Ke hře vyšla dvě příběhová rozšíření - The Last Roman Campaign Pack (Poslední Říman) a Age of Charlemagne Campaign Pack (Doba Karla Velikého).


Poslední diskuzní příspěvek


Nejlépe hodnocené komentáře

Doposud ke hře nikdo nenapsal komentář.