"Graficky hra nikterak neuhrane, i když jsou stroje perfektně vymodelovány, tak je stejně jedno, v čem zrovna sedíte. Důležitá je akorát výbava..." tak jo.
Say: Rekl bych, ze v tom, ze to neni udelany (nemyslim si, ze je tam u editace data vydani opet ta sama kontrola jako u pridani nevydane hry). A taky v tom, ze je mozne, ze se tu budou mnozit hry, ktere treba nikdy nevyjdou, pripadne vyjdou az za hodne dlouho a budou tu jen tak zaclanet a potom se treba ani nedozvis, ze vysly/nevysly (hra se napriklad odpiska, takze na ni bude uz kazdej kaslat a tady v databazi ji nikdo nesmaze).
Garion: A v čem je tedy problém zabránit hlasování? Jinak pokud vím, tak hry, které ještě nevyšly se do databáze dávají max. 14 dní předem.
Jenze takovahle odlozeni jsou v dnesni dobe na dennim poradku (u PC tuplem).
Bylo to sem pridano drive nez bylo ohlaseno zpozdeni pc verze. Rozhodne nepocitej s tim, ze to tu hned bude na dennim poradku. Kdyz uz to tu ale je, nemazal bych to, ale hodnoceni bych do vydani znemoznil.
Say: Treba v tom, ze to vychazi az nekdy ke konci listopadu a uz je to tady a jde to hodnotit. Za chvili z toho bude pekny cirkus, jestli to takhle bude pokracovat.
Nop, to je Xbox only :-(. A trochu mám po nemastném neslaném Ace Combat 5.5: Belkan War pochyby o jeho kvalitách (třeba neoprávněné)...
Ty pocem, když tady pořád básníš o AC5. Jak je na tom podle tebe AC6 oproti AC5 (jestli jsi hrál, což předpokládám že asi jo)?
Nop, Ace Combat 5 stále nepřekonán. A to neberu v potaz příběhovou stránku (AC5 je u mě v top10 žebříčku nejlépe podaných příběhů ve hrách všech dob a žánrů).