@Bodkin (10.04.2013 15:53): Tím, jak si Thirty Flights of Loving na nic nehraje, je to ještě okázalejší! :) Ale je to dáno tím, že Archera, NOLFy nebo Alpha Protocol vážně nemusím. Na rozdíl od tebe.

A u DE nic takového nepociťuji, na to jsou jiné (Limbo, Proteus, Superbrothers).
@Drolin (10.04.2013 15:46): Protože je tam (byť chabá) interakce + kvůli pocitovému zážitku mě to netrápilo 2 hodiny.

A zajímavé, že o tomhle tvrdíš jak je to pretentious a u DE ti to nevadí, kde to imho právě bylo MNOHEM horší, kdežto tohle je krátký vtípek s parádním střihem, který si na nic nehraje.

Měl by sis nechat opravit svůj pretentiousness meter!

@FildasCZ (10.04.2013 15:47): Rádo se stalo (ať ses rozhodl jakkoliv)
@FildasCZ (10.04.2013 15:20): Tak to vem pro ty ostatní dobré hry a tohle si nech jako takovou zajímavost.

Na steamu jsem za to dal nějakých 5 € (za v podstatě 15 minutovou hru) a nevadilo mi to. Když bych to měl co nejvíce zjednodušit a připodobnit, je to jako bys hrál v Tarantinově krátké filmové povídce. Ale pořád je to více 'hra' než Dear Esther, byť tomu právě schází ta povrchní 'hezkost a vyleštěnost'.

Plus pokud tě trošičku zajímá game developing a design, tak doporučuji zahrát s komentářem, kde vysvětluje několik prvků, které musel řešit. To mi přišlo docela zajímavé (a poučné)
Boodkin chci tvůj názor.Stojí ta hra, za ty prachy ? Ano či ne ? :)
Je to hra neco jako, kdyz jdu s pritelkyni na zmrzlinu v krasnem letnim pocasi, kde fouka jemny sutedeny vetrik a slyším krasny ticho.

Komentar jsem cetl, ale jsem nejak nerozhodný právě :(
No vzal jsem to, třeba mi to sedne..
Vcelku mi sedla i ta Esther, ikdyž tam hlavně spíš pro audiovizuál než pro příběh.
@Paul (27.12.2012 17:27): Nu, dost to dělá potíže pseudo-intelektuálům a lidem, kteří dostanou za 4€ pouhých 15 minut hry, která ještě v podstatě nic najisto neřekne (pořád nevím, proč se probudím s tou bouchačkou v ksichtě). A není tam v podstatě téměř žádná interakce, ale je to takový příjemný... expírience, narozdíl od Dear Esther.
@Paul (27.12.2012 17:27): Záleží na tom, co od TFoL čekáš. Špatné to není, ale přeci jen je to 11 minutové tech demo (a imho horší než Citizen).

A recenzenti obecně tento typ her vychvalují, viz desítky pro - ucházející - Miami atd.
Docela slabý hodnocení tady, všude to přitom dost vychvalujou (eurogamer 9..), na steamu za 3 eura..hmm.