Hloupy dotaz, nevi nekdo o nejakem traineru, ktery by mi zarucil nesmrtelnost, pripadne aby na mne strazci neutocili? A hlavne aby fungoval na Win 7.

Nechci vic penez na mise, proste si jen chci projit ty lokace (pokud tam nesmrdi nemrtvi, takove uz pro jistotu pri druhem hrani preskakuju) a ta hra je BRUTALNE obtizna...
Jak skončím čtvrtou misi? Ukradl jsem vše a chci zmizet. Dostal jsem se do obchůdku, ve kterém jsem začínal misi. Ale hra mne nechce pustit.
@Cobot (09.10.2012 20:25): tak to je škoda, no co se dá dělat, stejně jsem je sháněl tehdy, když jsem to hrál, teď by mi už byly asi k ničemu, ale třeba by se hodily někdy v budoucnu. I tak dík.
@Cobot (09.10.2012 19:35): jo aha, na to jsem úplně zapomněl :), je zbytečný, proto jsem ho tam nedával. Dík za info.

A nevíš kde by se dala sehnat alespoň část těch videí k dvojce?
@Lovok (09.10.2012 18:32): Nikdy jsem si nevšiml, že by něco chybělo, když jsem to tam dával... divný, co to má být za video? Já to kdysi z esnips stahoval a pak to třídil, patří tam vůbec to video? (je ve složce u hry vůbec 18?) Do misí mi to na počet sedí, viz můj info soubor v archivu:

Videa ve hře (pouze pro Thief Gold):

CS06.AVI po Misi 07
CS11.AVI po Misi 13
CS14.AVI po Misi 16
A misí 16 hra končí...
V tom archivu na uloz.to chybi posledni video B18.avi, nema ho nekdo treba z esnips, kdyz jeste fungovalo?
@Melny (10.04.2012 13:07): Melny, skus toto: odkaz alebo si precitaj info na ttlg.com: odkaz - daj si hladat v texte vetu "My ingame movies (briefings and cutscenes) aren't playing anymore, how do I fix it?" hodi ta to na cast, ktoru potrebujes, je tam opisany este heden sposob, ako tie filmiky rozbehat.
@Melny (06.04.2012 00:03): Skús toto: odkaz mne filmiky idú bez problémov, používam K-lite mega codec Pack (vraj aj CCCP urobí tú istú službu), ktorý stále má ten starý Indeo Video codec 5, ktorý použili pri tvorbe Thiefa.
Neví prosím někdo, jak rozběhnout filmečky? Thiefa mám z GOGu a měly by tam být.
Bez DDFixu to zkrátka nejde, jak na to je uvedeno např. tady, v příspěvku ze dne 19. března 2010.
Nová GOG verze funguje stejně dobře jako stará cd verze, což znamená – pěkně blbě! Padá to a ještě mi to vnucuje 8 bit barvy, které nejdou změnit ani manuálně v configu, protože po spuštění si hra vrátí 16 bit zpátky na 8. Takže zprovoznitelnost bude opět muset vyřešit amatérský patch...
@Cobot (31.01.2012 18:09): Okrem troch misiíí sú v hre aj nejaké úpravy (ked si všimneš, posledný patch k pôvodnému Thiefovi bol, ak sa nemýlim, 1.3. Thief Gold je 1.4. Takže nejaké zmeny tam určite sú) a podľa popisku k hre na GOG.com aj 5 nových druhov nepriateľov.
Vždyť Gold má jen přidané tři mise a nic emění. Mě naopak nové mise sedly. Víc Thiefa na hraní :o)

Každopádně s DDfix to jde hrát na novejch kompech bez problémů. Gog s tím přišel pozdě, ale tak aspoň si to koupí někdo kdo to třeba nehrál. Já na to ale kašlu protožem ma první díl 3x a navíc jeden Gold.
@Drolin (31.01.2012 14:35): To chápem, i keď boli povodne zamýšľané vývojármi každý amulet na jednu misiu, tiež mi dynamikou príbehu skôr sadla pôvodná hra dva amulety v jednej misii. Ale tak kôli vyladenosti a fan misiám uprednosťnujem Thief:Gold.
Výborně. Zrovna když jsem nad Thief Gold minulý týden strávil několik dní, abych ho rozchodil na XP, tak oni si ho zrovna vydají. Tuším ale, že uložené pozice budou pravděpodobně nekompatibilní s GOG verzí, takže ho asi dojedu po staru.
Máš v podstatě pravdu. Ale v době přidání jsem opravdu různé definice toho, co sem na databázi patří a co ne, nebral v úvahu. Jednoduše to tehdy nebylo zapotřebí. Šlo mi tenkrát jen o to, že tu Thief Gold nebyl přidaný a já jej měl čerstvě rozehraný. Co se tebou uvedeného ve třetím odstavci týče, tak já to beru doslovně tak, co je buď na krabici hry nebo v jejím menu, a tam byl ten název Thief Gold. Nicméně tvůj postoj chápu.
PavelU: No ok, takže ty říkáš "tady je nějaký konsensus jak to má být, ale já to chci takhle", hmm. To zní jako uvažování uraženýho dítěte.

Na druhou stranu musím říct, že ty si vlastně z obliga, protože modi měli právo a pravomoc to neschválit, ale udělali to, takže je to jejich věc.

I tak ale to uvažování nechápu. Není pravda, že si nedohrál Dark Project, když si dohrál hru, která ho CELÝ obsahuje...Ve skutečnosti Dark Project tvoří většinu obsahu hry, kterou si dohrál, takže kde je problém?
Zaujímavú vec tu riešite.

Ja by som bol tiež za, keby sa DLC, datadisky a gold edície (častokrát je gold edícia zlúčenina pôvodnej hry, patchov a datadisku, občas je tam prihodený nejaký patch či vylepšenie, ktoré v pôvodnej hre nebolo - viď napr. Thief Gold) pridávali len v popiskoch k základnej hre.
Už len kôli prehľadnosti.

Tohle se tu už před lety několikrát řešilo. Admini se vyjádřili v tom smyslu, že tu nechtějí mít databázi krabic, ale her. Následně mi pak někdo na podzim 2009 zamítl AvP Gold Edition. U původní verze AvP jsem tak alespoň editnul popis. Nicméně u Thiefa Gold se to má u mě tak, že jsem zkrátka Dark Project nehrál a chtěl jsem mít mezi dohranými Gold verzi.
Pokud je obsah té hry z 90% stejný jako obsah jiné hry, technicky jsou na tom stejně a byly vydány krátce po sobě, tak je podle mě zcela zbytečné, aby měly oddělené hodnocení, komentáře, diskusi, galerii a tím pádem i položku.

Je to samozřejmě můj názor a docela by mě zajímalo explicitní stanovisko adminů.

Protože pokud tuto logiku dotáhneme dál, museli bysme tu mít zvláštní kartu i pro každý patch (některé patche konec konců i přidávají obsah).
Hydr0gen: Tedy nevím co řešíš. Thief Gold je běžně vydaná hra, stejně jako Witcher: EE nebo Scratches Director's Cut - a takové by na DH měly být.
Wow, you dont say.

No, hlavně, že máš svoje bodíky. Ještě nám tu chybí Witcher 2 2.0, popř.můžeme přidat GOTY edice od všech her, které je kdy měly, stejná logika.
Řídil bych se tím, co mají na Mobygames, kde také různé re-edice jsou. Ale je fakt, že tohle by chtělo nějak pořádně stanovit. Na jednu stranu tu jsou remaky starých her, ale klasické re-edice by tu být neměly? To se mi moc nezdá. Zmínky v popisech původních her si naopak zaslouží jakákoli DLC.
Hydr0gen: Jsem zastáncem editování původní hry a přidání do popisu, k ní zmínku o Gold verze a co vše přináší plus datum popř jiný vývojář pokud na něm dělal jiný.
Hele admini, co je to za manýry dávat reedice hry jako samostatné položky? Neni to blbost? Witcher by taky potřeboval zmergovat, že jo...
Ahoj, měl by někdo na prodej Thiefa Gold v původní verzi/edici? Díky.