@Arcee (01.02.2016 23:24): jak chceš, já na návody nekoukal vůbec, protože jsem si na to chtěl přijít sám a navíc, kdybych se jednou kouknul, tak bych na to pak čučel u každého drobného zaváhání :D
No já se kdyžtak kouknu na netu, ale na youtube ani pořádně nevysvětlují řešení, jen to prostě procházení ..
No když už se snažím hledat i v mracích, tak asi bude něco vážně špatně -_- Občas to leze dost na nervy, asi jsem blbej.
Mě to zatím přijde docela logické. Některé puzzly jsou vážně skvělé. Ale jsem na začátku, později asi bude hůř :D
Je to docela sranda, ale některé ty puzzly mi nedávají žádný smysl a nikde nenacházím nápovědu ...
Tak Witness pravdepodobne predá za týždeň viac ako Braid za celý rok a aj keď sa hra veselo piráti, našťastie sa aj dobre predáva.
může mi někdo jen trochu poradit, nějak nasměrovat, jak mám řešit hádanky u toho čínského chrámu? nechci, abyste mi řekli vyloženě postup, ale jen něco, čeho bych se mohl chytit ...vyzkoušel jsem snad už uplně všechno a nemám nejmenší páru o tom, co s tím mám dělat :/
Kurva, teď jsem našel nějakou stezičku, kterou jsem před tím přehlídl, dostal se doprostřed lesa a objevil jsem ZVUKOVÉ hádanky.

Dohrál jsem, tohle je nad mé schopnosti :D
Čo tak pozerám recenzie hráčov na steame, tak k dokončeniu hry je potrebných okolo 20 hodín. Čiže je to riadny macek, porovnateľný s The Talos Principle.
@Widl (28.01.2016 23:47): tak ty taky hledám :D princip sice chápu, ale potřebuju si to ozkoušet na nějakejch lehčích puzzlech :D

a jaká lokace se vám zatím líbila asi nejvíc? ;) mně se hodně líbila ta písečná část :)
@MarkJude (28.01.2016 21:57): On tam ten tutoriál ke všem principům někde bude. Nebo teda spíš ty nejjednodušší panely, na kterých pochopíš základ :) Teprve dnes jsem našel ty základní panely pro oranžový čtverečky, to bylo radosti :D
@MarkJude (28.01.2016 21:57): Jo, často se stane, že potkáš dřív tu hádanku než její 'tutoriál' a některé prostě jdou a jiné ani za boha. Trojúhelničky asi tuším co značí, ale to jsem zjistil jen zkoušením, takže...
@Widl (28.01.2016 21:39): mě celkem štve, že u všeho nejsou takový ty "tutorialy" ;) jako jo, je to součást výzvy, ale někdy vážně nechápu, která bije už od prvního puzzlu... konkrétně třeba ty trojúhelníčky, nebo nakloněný značky a tak :/ nebo možná tam ještě jsou, ale zatím jsem je nenašel :/
@MarkJude (28.01.2016 20:37): Už jsem prolezl skoro celý ostrov. Většinou narazím na něco, co mi nejde, tak jdu jinam, vrátím se poději, rozlousknu to a zase narazím, tak jdu jinam. A tak pořád dokolečka. Hlásí mi to nějakých 112 hotových puzzlíků, takže to budu mít ještě na dlouho.
@Widl (27.01.2016 23:06): Jo, většinu těch, u kterých jsem vytuhnul včera jsem dnes dal, ale ty dnešní mi příjdou ještě mnohem horší.

FAkt je dobrý vrátit se k tomu po delší době, chvíli na to čumět/čmrkat si... takže dneska už mi padla :)
Už jsem našel lodičku a rozsvítil paprsek, zdá se, že opravdu bude všchno souviset se vším. A některý puzzly mi tedy solidně trhají žíly...
@Widl (27.01.2016 12:12): Všechno to k něčemu je, i to co by tě nenapadlo. Člověk si musí jen dostat tu logiku světa do krve (a to jsem našel jen ty nejočividnější, vsadím boty, že tam budou i nějaký brutálně zamaskovaný)
@Maximus (27.01.2016 10:00): Těsně vedle kucí, na Steamu :)

@Bodkin (27.01.2016 10:37): Já jsem zvědavý, jak moc komplexní to bude. Protože mi nedávají spát takový ty vysílače, černý sloupy, atd... doufám, že nakonec tam k něčemu taky budou a bude v nich ukrytý nějaký puzzle :) Zatím panuje spokojenost.
@Maximus (27.01.2016 10:00): Mě ses sice neptal, ale odpovím - PS4

@Widl (27.01.2016 01:40): Jo, ty jsem zkoušel a nic ale hned byly ty 'výukové' panely, kde ukazují princip, tak jsem se vrátil a lousknul je.

Zrcadla jsem vůbec nenašel, ale dost jsem se pobavil u těch stromových hádanek, pak jsem naprosto vytuhnul ve vesnici, kde byly výukové panely, které ale kombinovali několik systémů dohromady, které jsem před tím nedělal, tak jsem u toho chvíli zuřil, pak plakal a pak si šel projít ostrov a hledat nějaké vysvětlivky.
@Maximus (27.01.2016 00:35): Tak to netuším.

@Bodkin (27.01.2016 00:40): Hehe, to mi povídej... třeba hned ty bílý dveře ve skále, kde se kombinuje několik puzzlů do jednoho... doufám, že je jednou otevřu :D Je to chytře udělaný, nemusíš pořád restartovat puzzle, když zkoušíš různý řešení, obtížnost stoupá tak nějak pohodově. Zatím mě nejvíc baví ty zrcadlový puzzly :)
Nojo, ale to že v tom studiu dělá jeden chlápek co předtím dělal někde jinde tomu přece vadit nemůže -_- To by tak nešlo nic, většina studií má lidi, kteří už předtím pracovali jinde.
Cena asi přehnaná no, ale vypadá to docela zajímavě. Hele nevíte jestli má toto studio ještěi jinou hru? Zdali by se to dalo ve výzvě použít u desátého úkolu :D
@Drekt (30.12.2015 19:21): Braid jsem nedohrál, moc mě to po herní stránce nezaujalo, ale asi to je škoda. Slyšel jsem na to samou chválu, prý příběh stál za to. Každopádně dík za upozornění :) mně to nejvíc připomíná Talos Principle, dost se na to těším
Za zmínky by rozhodně stálo, že je to od autora hry Braid, takže se je určitě na co těšit :)