Pro pohodlnější navigaci i přístup k pokročilým funkcím Databáze-her.cz doporučujeme povolit si ve svém prohlížeči JavaScript.

The Warlock of Firetop Mountain

Fighting Fantasy: The Warlock of Firetop Mountain

61
2 hodnocení Platformy
Žánr:
RPG > nezařazeno *
Forma:
placená hra
Rozsah:
samostatná hra
Multiplayer:
ne
Datum vydání:
31.08.2016 PC
21.02.2017 iOS
Vývojáři:
Tin Man Games
Oficiální stránky:
http://fightingfantasyapps.com/books/the-w…
The Warlock of Firetop Mountain je RPG se souboji na tahy, které vzniklo na motivy prvního dílu série gamebooků Fighting Fantasy od Steva Jacksona a Iana Livingstona. Titul je pojat jako desková hra, kde se s figurkou pohybujete po jednotlivých polích a máte za úkol likvidovat různá monstra.

S vybranou postavou se vydáte do hor, kde budete hledat doupě černokněžníka Zagora, který je majitelem neslýchaného bohatství. Každá postava má svou vlastní motivaci, proč chce tento úkryt nalézt. Některá chce ukořistit bájný poklad, jiná zase získat mocný medailon, který zlý mág vlastní. Stejně jako v samotných gameboocích, i zde mají vaše činy vliv na další směřování příběhu, a tak je třeba správně volit každý váš krok.

Postavy se liší také v možnostech pohybu na bojišti. Jedna může postoupit jen na nejbližší čtvercová pole okolo figurky, druhá v jednom tahu překoná větší vzdálenost. Čím dále se hráč ve hře dostává, tím jsou nepřátelé chytřejší a silnější. Celkem hra obsahuje více než sto unikátních figurek hrdinů a monster.


Diskuze ke hře

Doposud o hře nikdo nediskutoval.


Nejlépe hodnocené komentáře

Doposud ke hře nikdo nenapsal komentář.