Jsem úplně zapomněl, jak je Clementine super postava, jedna z mých nejoblíbenějších videoherních postav a tady vypadá ještě víc badass :))...
Pěkné, že vymysleli možnost zvolení předchozích událostí, když člověk nemůže nahrát save z druhého dílu.
Nelíbí se mi, že nehraju za Clem. Nové postavy zatím po první epizodě k srdci nepřirostly.
Dobrý pocit naopak mám ze starého známého prostředí.
@GodOfTheSick (25.06.2017 11:10): Presne ako úpovedal Shoggot - navyše poslednou sériou si to riadne posrali, lebo predstavili záporáka, ktorý je len kopirák, a to o dosť horší, Governátora z 2. série a je až smiešne, ako sa ním celá posádka dobrovoľne (!!!) nechávala teorizovať, až si počas pár pseudofilozofických dielov uvedomili, že by bolo dobré ho zabiť (v starších dieloch by sa tak už dávno stalo), a že to tak bude lepšie pre všetkých - seriál by už mali ukončiť, najlepšie vrátiť sa k dejovej línií s možným liekom, ktorú načali na konci prvej série, dokončiť ju a seriál celý ukončiť.
No tak to doufám, že TT nebudou troškařit a co nevidět to stylově ukončí - Clementine chcípne.
Seriál jsem nikdy neviděl, ale když jsem teď rozehrál třetí sérii hry, tak si říkám jak je celá zombie apokalypsa směšná. Kdyby se něco takového stalo ve skutečnosti, tak se lidstvo během pár měsíců/let vzpamatuje a všechno se rychle vrátí k normálu. Tady roky běží, postavy stárnou, ale pořád chodí od ničeho k ničemu napříč zombíkama zamořeným světem. Seriál má už 8 sérií, to musí být docela nuda, nebo se tam děje něco zajímavého?
Jj, já to hraju, čtvrtou epizodu hodnotím výš než předchozí díly. To drama na konci se mi líbilo . Snad bude pátý díl brzo venku.