The Voice: I Want You

21.10.2014

Ryze hudební či karaoke hra založená na stejnojmenné TV show, která si našla trvalé místo na televizních obrazovkách v mnoha zemích světa. K hraní je nutný mikrofon kompatibilní s konkrétní herní platformou, který obsahovaly původní krabicové verze.

Do hry můžete naskočit v režimu turnaje, který začíná interpretací jedné z dostupných písní. V tomto případě se pokusíte zaujmout virtuální porotu a dostat se do týmu jednoho z koučů. S ním pak projdete několika samostatnými koly až do finále. Pro každé kolo si můžete vybrat z několika náhodně vybraných písní, které vám hra předkládá ze seznamu známých hitů a různých hudebních žánrů. Kromě hudebního podkladu vám hra na obrazovce zobrazuje text písně a stylizovanou nápovědu v podobě hlasového zápisu. Dále existuje režim Vocal Coach obsahující kolekci cvičení, která vám aktivně pomáhají zlepšit váš skutečný zpěv.

Multiplayer je přítomen v režimu Voice Party, kdy až osm střídajících se zpěváků představuje jednotlivé soutěžící.