@leebigh (14.01.2018 02:07): hm, kdo by to byl řekl, že na herní klávesnici se ti bude psát hůře než na notebooku. pro mě je notebook etalon zařízení absolutně nevhodného na jakékoli psaní :-)
Tak jsem to nakonec spustil i na notebooku. Spouštím přes souborový manažer a přes pravé myšítko spouštím s integrovanou grafikou, Píše se mi rozhodně lépe.
@leebigh (12.01.2018 22:33): můžeš to zkusit i na kalkulačce

Procesor: 2.0 GHz Dual Core processor
Paměť: 2 GB RAM
Grafická karta: ATI Radeon HD 6450, NVIDIA GeForce GT 220 or Intel Integrated Graphics HD 3000

a protože máš průpravu z Ramba, tak si to můžeš přepnout na tu klasickou střílecí verzi a dohrát to na touchpadu - to bude hardcore varianta na druhou ;-)
Taky mě to láká, ale na herní klávesnici se mi blbě píše. Jak je hardwarově náročné ? Že bych to zkusil na notebooku.
@Garret (komentář): díky za tip. Jsem si původně vybral myší gemini rue, ale zjistil jsem že tam jsou klávesnicový přestřelky. Tak dám tenhle Typing, už mi v backlogu taky visí hezkých pár let. Teď jsem dal první level a je to fakt sranda :)
@Chuck (12.01.2018 14:14): psaní všemi deseti je rozhodně výhoda ;-) ale jedna věc je psát slova kterým rozumíš, druhá věc je psát anglicky totální šílenosti. já např. mám mnohem větší přesnost, když zavřu oči a píšu to slovo "z hlavy", než když to vidím před sebou na obrazovce a snažím se opisovat