The Treasures of Montezuma 3

19.05.2011
21.12.2011
26.06.2012

Výprava za tajemným chrámem Aztéků v mexické džungli nás zavede do tajuplných kobek plných drahokamů nedocenitelné hodnoty ve třetím pokračování série The Treasures of Montezuma. Opět máme možnost zahrát si zajímavě zpracovanou match-3 hru, ve které spojujeme řetězce tří a více dlaždic stejné barvy a tvaru do řetězců a odkrýváme zlaté truhly skryté pod některými z dlaždic. Zlatých truhlic je celkově osm, dosažením nebo překročením stanoveného počtu bodů pro každou úroveň se truhlice postupně otevírají a z nich získáváme hvězdy umožňující jejich výměnu za vylepšení a power-upy.

Oproti předchozímu pokračování je čas pro dokončení každé úrovně zcela zásadně zkrácen a hra nabírá na rychlosti a spádu. Hrát lze ve volném módu bez ohledu na čas, nebo v módu omezeném časem a ve dvou režimech obtížnosti: příležitostný a expert. Celkově je zde obsaženo přes 160 úrovní a součástí je i velké množství meziher.