Nesetkal jste se někdo s tím, že by vám v určité části hra padala s chybovou hláškou do Windows? Mám GOG verzi, která kvůli tomu nejde dohrát :-(
Tak jsem asi úplnej debil, nemůžu se dostat přes část, kde Watson má již tu bombu a snaží se přivolat Sherlocka, který šel k telefonu. Mám pouze tu bombu a pytlík kuliček, jenže u obou oken ten kretén tvrdí, že tam Holmes není. Už jsem prolezl textové i video návody, dělám to přesně podle nich, ale prostě to nejde. Už mě to fakt vytáčí, takto kousek před koncem. Rád bych měl tuto další břečku od Frogwares za sebou a rád bych od nich už nikdy nic nepořizoval.

EDIT: Hotovo. Taková blbost to byla! Frogwares jsou prostě žabaři a licenci na Sherlocka jim měli už dávno sebrat. Ani po tolika dílech se nevyhnuli klasickým chybám, díky kterým jsou jejich tituly stěží průměrné.
Jo na tohle se tesim. Ale v poslednich mesicich se mi tech adventur nejak nahromadilo. Nevim cim zacit, tak vetsinou sahnu po necem uplne jinem. A nebo po VN. :-) Ale toho Sherlocka uz musim!
Slušné. Až na tu dětskou moderní linku, pár 'adventurních' řešení a puzzle na každé skříňce to bylo docela pěkné.
Nu, humblebundle doma, Testamente těš se. Navíc (dobrou) adventku jsem neměl od Last Expressu (:P)
Ech, proč musím vyřešit šachovnicové puzzle, abych se od týpka dozvěděl, že někde v místnosti najdu jisté něco, čím si pak můžu otevřit jistou truhlu (což dokud mi neřekne, tak to něco nemůžu sebrat), přičemž to něco docela bije do očí a zrovna od Sherlocka bych čekal, že ho napadne samotnýho, že to bude potřebovat? (ten spoiler není moc spoilující, jedná se o začátek hry)...

Mno ale, ta grafika...ulala. Vypadá to stejně dobře, ne-li líp, jak kdejaká prvotřídní 2.5D adventura, přičemž to je plně 3D...optimalizace pravda nic moc, ale hrát se to dá...a baví to, baví to přímo pekelně.
@Tulareanus (11.09.2012 17:51): Ovšem že je krátký, to neznamená, že jsem knihu v půlce nezavřel a nešel něco dělat. A buď v něm, nebo v tom předchozím vzpomínal, jak ho převezla Irene Adler, tak jsem se šel podívat a když jsem by v tom, tak i na třetí díl druhé série, což je v podstatě tady tohle.

Jak prosté.
@Bodkin (11.09.2012 14:34): Rozčítaný? Ale veď to je úplne kratučká poviedka a neviem čo má spoločné s BBC Sherlockom (ten prípad tam nebol) a v originálnych Doylovkách ani Sherlock nikdy nebol obvinený, že on je ten páchateľ.
Už?

Tohle je opravdu lákavé (Mám rozečtený Strakatý pás a musel jsem se kvůli tomu mrknout na BBC Sherlocka :) )