Find a way into the cave and investigate the sound.

Tak jsem se na to těšil. A teď mám kvůli tomuhle debilnímu questu akorát chuť to odinstalovat... Ach jo.
@Kosi.. (01.04.2019 18:52): myslím tyhle už popravdě nevím pro co jsem k nim šla. Jinak já jsem byla projistotu ve střehu pořád :D trochu jsem se místy v té hře bála. Ale stejně jako ty jsem dost často bloudila a některá skrytá tlačítka byl pro mě taky dost problém najít.
@Laurona (01.04.2019 14:10): Myslíš ty na zprovoznění mlýnu? No, vypadaly sice nepřívětivě, ale nějakou lest jsem od téhle hry nečekal - co jde sebrat ublíží jen zabráním místa v inventáři. :)
@Mitisko (26.12.2016 20:11): Záleží na tom, co tě baví za hry. Za mě to bylo hodně dobrý, u mě jedna z nejelpších her tohoto roku. Když mrkneš tady do videí, najdeš tam můj trosečnický let's play na celou hru. Tenhle žánr mě hodně baví, navíc parádní příběh, takže jsem si to vážně užil od začátku až do konce ;-)