Pro pohodlnější navigaci i přístup k pokročilým funkcím Databáze-her.cz doporučujeme povolit si ve svém prohlížeči JavaScript.

The Red Strings Club

75
5 hodnocení Platformy
Žánr:
adventura > 2D adventura *
Forma:
placená hra
Rozsah:
samostatná hra
Multiplayer:
ne
Datum vydání:
22.01.2018 PC
14.03.2019 Switch
Vývojáři:
Deconstructeam
Oficiální stránky:
https://www.devolverdigital.com/games/view…
Megakorporace Supercontinent Ltd se chystá vypustit takzvaný Social Psyche Welfare, tj. systém, který se postará o spolehlivou eliminaci pro společnost negativních emocí, mezi než patří například deprese, vztek či strach. Odpor vůči tomu zaujímají dvě hratelné postavy, barman a hacker, kteří zpochybňují samotný koncept toho, co má znamenat radost.

Hru tvoří krom povědomé adventurní části i množství miniher jako je barmanství, hrnčířství či fingování cizích hlasů při telefonních hovorech. Počátek příběhu prozrazuje vyvrcholení, v němž se hacker Brandeis po postřelení zřítí z mrakodrapu; hráč má však při svém postupu hrou různé možnosti, jak se k danému závěru dopracuje.

Mezi ústřední témata druhého komerčního titulu studia Deconstructeam patří otázky spjaté s kyberpunkem, transhumanismem a hledáním radosti.


Diskuze ke hře

Doposud o hře nikdo nediskutoval.


Nejlépe hodnocené komentáře

  • PC 85
Pre mna prijemne prekvapenie, poznal som autorov, kedze som hral predchadzajucu Gods Will Be Watching.

„Príďte si vychutnať skvelú kyberpunkovú atmosféru, zahrať sa na barmana, zhromaždiť čo najviac informácií a vychutnať si vynikajúci výber hudby.“

Soundtrack:
https://fingerspit.bandcamp.com/album/th ... -original-soundtrack

https://steamcommunity.com/id/martan/recommended/589780/

Pro: atmosfera, hudba, prostredie, miesanie drinkov

+2