@USER47 (15.11.2012 19:27): Hm.. chyba už v hlavním menu :) chci si změnit rozlišení, ale když to potvrdím, tak se nic nestane - když se chci vrátit do hlavního menu, zeptá se mě to, jestli chci nastavení uložit. Dám "yes", hra se restartuje a vše je při starém.
Dobrý to je! Ale doporučuju si zkouknout všechny filmy napřed pro oživení.
Zakoupeno v bazáru... jsem zvědavej, jak velká to bude sračka, ale doufám aspoň v lehce nadprůměrnou akci...
No, stejnak soubojový systém má lépe promakaný (na PC i lépe zkonvertovaný) Enter The Matrix. I ta grafika se mi tam líbila víc :-). A na konci hlavně není komentář tvůrců v parodické podobě kreslených čehosi následovaný soubojem s godziloidním Smithem...
vypada to, ze sem to psal ozralej, ale to je jen zdani :D kruci, proc to nejde opravit :D
Zatim nejsemm oc daleko, ale porazilo me snad jen jednou, ale presne, mackam uplne vsechno a hlavne zbesile, absolutne netusim, co dela L-shift a jak to snim funguje, ale jeobry ho ve vetsi mele tak kazdejch 5 sekund macknout :D :D

Grafika je desna :X

Za 49 Kc z levnych knih skvela zabava :D
Jo, ono se to zachvilku hraje samo. Bohužel to bude asi uděl většiny konzolových konverzí, člověk prostě zběsile mačká všechny možný tlačítka co mají co dělat s akcí a ono se už něco stane :D. Ale náhodou poslední dobou (tzn. posledních pár desítek minut) už se mi to dostává do ruk a občas i vím co dělám :).
Pravda, některé oblasti jsou hodně těžké. Tady jde hlavně o cvik. Když člověk tu hru projde (a řádně se při tom zapotí), tak při druhém hraní projde tyhle težší oblasti s prstem v nose :-)
Je to dost divný. Dneska jsem to rozehrál na obtížnost Normal a občas mi to připadá dost šílený. Teda popravdě jsem se ještě neprokousal přes Multiple Enemies Training v doju. Pokaždé se probojuju až ven, porazím horko-těžko první várku cca 6 nepřátel a ty další už zpravdila nezvládám. Můžu do nich solit komba jaký jen chci, ale oni prostě ne a ne umřít. O to horší je to, že když umřu, musím jít zase od začátku venkovní části.