Dá se to i s datadiske vůbec někde legálně sehnat pro PC? Na bazarech za to chtějí tisíce Kč a zas takovej cvok nejsem :-)
@Karasman (21.08.2020 16:07): No píšou tam k tomu tohle. Riziko tam samozřejmě je...

Until development team don't take money from people and it is as fan project and not commercial project WB and EA can't shut it down. Especially that if I good hear EA lost laws to this game.

Bigger problem can be Tolkien Estate which is very... salty about things connected to the LOTR. Thats why we try to have low profile. Of course TE still can try to shut it down but until it's fan project we have chance to survive.
Ony mě vlastně nejvíc štvaly ty levný katapulty. A taky mi připadá že budovy nikdy nic nevydrží a hradyby zvlášť.
Mordor mi vůbec nesedl, protože v prvním díle měla AI vždy na začátku několik super elitních oddílů, které proti Mordoru okamžitě vrhla a sejmula tak všechny přeživší z předchozí mapy. Trollové a Mumaci jsou drahý a než na ně člověk našetří, tak už je Ai zakopaná a dá to práci ji odkopat. Ideální je povolat Balroga, který to trošku pocuchá, než nastoupěj skřetí blbečci.
Už si přesně nepamatuji, jak je to přesně v díle druhém, ale v tom prvním ač se z počátku Mordor zdál být velice zvýhodněn, později naopak patřil téměř k těm "nejslabším" národům, páč neměl moc dobré "základní" jednotky, které po upgradu zbraní, zbrojí a šípů dokáží udělat velice slušnou paseku (a ty trolly, slony etc. s ohnivými šípy tak zlikvidují během několika sekund), nehledě na absenci nějakých pořádných hrdinů. Čili celá taktika Mordoru tak sestávala z bleskového útoku, poněvadž se jinak později nechytal.

Ve druhém díle jsem si oblíbil především ty trpaslíky, Mordor mi opět nějak výrazně nesedl, špatný není, ale bude na tom asi dosti podobně jako v díle prvním. Navíc mám dojem, že bestie (tj. trolly, slony a další) ve druhém díle ještě trochu oslabili a hrdiny naopak rapidně zesílili (byť několik použitelných už naštěstí Mordoru ve dvojce přibylo).
Připada to jenom mne, nebo je mordor příliš zvýhodněný oproti ostatním?