Pro pohodlnější navigaci i přístup k pokročilým funkcím Databáze-her.cz doporučujeme povolit si ve svém prohlížeči JavaScript.

The Legend of Zelda: The Wind Waker

The Legend of Zelda: The Wind Waker HD

89
4 hodnocení Platformy
Žánr:
adventura > akční adventura *
Forma:
placená hra
Rozsah:
samostatná hra
Multiplayer:
ne
Datum vydání:
13.12.2002 NGC
20.09.2013 WiiU
Vývojáři:
Nintendo Entertainment Analysis & Development
The Legend of Zelda: The Wind Waker je první hrou ze série The Legend of Zelda na platformu Nintendo GameCube. Lze tedy říct, že Majora's Mask je jejím předchůdcem. Jedná se opět o akční hru, kde se pohybujete v otevřeném světě a mechanicky je hra velmi podobná jako díly na konzoli N64, ale obsahuje i některé nové funkce.

Děj začíná na malém ostrově uprostřed velkého moře, ale časem se pomocí plachetnice dostanete i na jiné ostrovy. Některá místa jsou povinná, bez nich se nedostanete dále, jiná zase nepovinná. Dále budete procházet různé dungeony, na jejichž konci na vás vždy čeká nějaký silný boss. Dále můžete plnit i vedlejší questy, které sice nejsou povinné pro dokončení hry, ale dostanete za ně různé bonusy, které se vám mohou hodit.

Ve hře budete ovládat malého chlapce Linka. Link získá kouzelnou dirigentskou taktovku zvanou Wind Waker, která dokáže ovládat vítr a pomáhá mu právě při plavbě na jiné ostrovy. Dále se dá využít při řešení různých puzzle a při teleportování, které je ve hře velmi důležité. Kromě obušku budete používat i luk a šípy, meč, štít, bumerang, bomby a další předměty. Každý předmět slouží k různým účelům, někde budete muset klasicky bojovat, jinde správně použít jeden z předmětů, abyste se mohli posunout dále ve hře. Některé předměty, které najdete a seberete, jsou velmi důležité do určitých lokací a bez nich se vám bude lokace jen těžko procházet.

Hra vyšla i v limitované edici v roce 2003, kde byla na dvou discích i spolu s vylepšenou verzí Ocarina of Time a Ocarina of Time Master Quest. Na konzoli WiiU vyšla reedice s názvem The Wind Waker HD, vylepšující grafiku a mírně ulehčující hru řadou různých drobných změn.


Poslední diskuzní příspěvek

Drolin: Pravidla jsou pravidla :/ Ale inspiroval jsi mě k nalezení neutrálního coveru, ten žádné nálepky nemá.

Nejlépe hodnocené komentáře

Doposud ke hře nikdo nenapsal komentář.