Pro pohodlnější navigaci i přístup k pokročilým funkcím Databáze-her.cz doporučujeme povolit si ve svém prohlížeči JavaScript.

The House of the Dead 4

30.12.2005
17.04.2012
65
1 hodnocení Platformy
Žánr

Forma
placená hra
Rozsah
samostatná hra
Multiplayer
ano

Čtvrtý díl populární série on-rail stříleček The House of the Dead si hráči mohli zahrát nejprve na arkádových automatech opatřených tehdy zbrusu novou deskou Sega Lindbergh. O několik let později hra vyšla také digitálně pro PlayStation 3, kde těžila z možností pohybového ovladače Move.

S novou grafikou přišlo i pár inovací v oblasti hratelnosti – do výbavy kromě střelné zbraně přibyly i granáty, zombie můžou nově hráče popadnout a pokousat (pokud se mu nepodaří se z jejich sevření vymanit) a hra má několik různých konců. Nepřátelé také mají slabá místa, což motivuje k přesnějšímu míření.

Příběhově je The House of the Dead 4 zasazen mezi druhý a třetí díl. Tři roky poté, co ve druhém díle zloduch Goldman rozpoutal zombie apokalypsu v Benátkách, jsou agenti agentury AMS zaskočeni ničivým zemětřesením přímo ve své italské centrále. Zatímco čekají na záchranu z trosek, na bezpečnostních kamerách si všimnou valící se vlny nemrtvých...


Diskuze ke hře

Doposud o hře nikdo nediskutoval.


Nejlépe hodnocené komentáře

Doposud ke hře nikdo nenapsal komentář.