[přesunuto z komentářů]

Hrál jsem verzi pro PSP.
A dohrál jen s velkým sebezapřením. Spousta technických chyb a repetetivní mise.
U Kmotra je podle mě škoda, že to nedotáhli do konce. Vše je tam takové polovičaté, přestože je tam celá řada dobrých nápadů.
Nevíte kde se dá tahle hra sehnat? V několika počítačových prodejnách mi řekli, že tuto hra nemají a že už se neprodává.
Nevíte někdo, jak si můžu přehodit oblečení? Přece jenom běhat pořád ve stejnech hadrech, navíc když už jsem don, není ono.
No jeho jo, ale mě ne. následující spoiler je ze hry DEUS EX Jó to když mi zabili v Deus Ex bráchu, to bylo jiný kafe...
jeden z mafiánů ti zabije holku...ale naštěstí příliš brzo na to, abys jako hráč pocítil nějaký smutek z její ztráty :)
A kdy se tam zabíjeli civilisti? Už je to fakt dlouho co jsem to hrál :D
No vždyť tak to píšu. Že se to děje ve hře, že Puzovi mafiáni by to neudělali.
Předpokládám, že máš cracknutou verzi. Pak se nediv, že ti nejde. Kup si originál a mělo by být po problému.
Tahle hra se mi teda nehraje moc dobře, kvůli změně otočení doleva a doprava. Ale mám další problém, nejde mi vystoupit z auta. Taková základní věc a nevím čím se dělá. V nastavení ovládání sem to nenašel. Tak prosím poraďte. Snad to je moje chyba. S takovým závažným problémem nemůžu hru hrát dál. Mezerníkem se leze do auta a z auta nevím jak se leze.
V Kmotrovi je zvláštní ovládání, že když chci zatočit např. doprava postava zatočí doleva. Nejde to nějak přenastavit? Já sem v nastavení nic takového nenašel až na změnu mezitím jestli se to bude otáčet nahoru nebo dolů.
Další docela zábavná "recenze" - jak může bejt tenhle interní EA tým tak neschopnej je prostě beyond me.
Tak Godfather 2 na Eurogameru dopadl stejně jako Mafia - 4/10.Cool.