Začátek patnáctého kola. Přerostlé dítě ve čtrnáctém mě stálo všechny náboje do plamenometu či co to vlastně je.
Jsem na začátku sedmého kola z osmnácti. I na easy je to dost těžký porod (obtížnost ovlivňuje počet nepřátel, nicméně ne například poškození), protože bez strafování a pořádného zaměřování (hlavní hrdina zaměřuje skokově po několika stupních) se jedná o těžký save-load po každém nepříteli. V předchozíl levelech našla velké uplatnění katana, v dojo mi dost zatápěli ninjové, bylo třeba střílet. Na konci dojo jsem pochopil, o jakém samuraji to mluvil Anastasov v recenzi ("Samuraje dole jsem zabil až na desátý pokus, když se zasekl za stěnou"), on je to ve skutečnosti šógun, ale to je jedno.

Nicméně člověk se pořád nemůže zbavit dojmu, že s pořádným enginem by to byla velice slušná záležitost. Parodie, nutnost nabíjení zbraní, sedm různých klíčů, dokonce by se mělo dát vracet do jednotlivých levelů, bohužel je tato vlastnost bugnutá. K tomu hraje velmi zdařilá hudba. Škoda.
@mazar1234 (27.02.2013 21:27): S tím přenastavením kláves to není takový průser, protože minimálně v ykhwong DOSBoxu existuje utilita, která umí rebindovat klávesy (použil jsem ji u jiné "pecky" jménem Island Peril). Ovšem s tou nemožností strafe je to daleko větší průser, člověk je v podstatě odkázaný na systém "vlezu-do-dveří-rychle-se-otočím-a-vystřelím", což mi přijde dost slabé.

Nedohrál jsem ani jedno kolo, hra je graficky dost nepřehledná a nepřátelé se pomocí pouhého otáčení strefují opravdu dost špatně (nicméně je to trochu škoda vzhledem k humoru, přebíjení, samurajům, robotům a tak).
@90210 (27.02.2013 21:20): Hej hodne dolezita hra v historii....

inac ked som si precital v popise vetu "Není ovšem možné přenastavit defaultní rozložení kláves a neexistuje klávesa pro "Strafe". " tak som nejako zacal uz uplne chapat peco tato hra dosiahla status "podradna uboha sracka". Nikdy som to ani nevidel spustene ale evidentne som urobil dobre.
Zrovna nedavno jsem si rikal, ze tady jeste chybi tato vyznamna pecka.:0)